Digitale refractometer
ORL 94BS
Productfamilie: ORL-B
Digitale meting van de brekingsindex voor universele toepassingen
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Basismetingen voor Brix en brekingsindex |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP43 |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×100×55 mm |
| Schaal Brix |
Jouw prijs
€ 840,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- NIEUW: Tot acht aanvullende, individueel selecteerbare schalen zijn beschikbaar (zie accessoires)
Opmerking: Voor apparaten die al bij u op locatie aanwezig zijn, kunnen de schaalverdelingen op aanvraag achteraf worden geïnstalleerd - NIEUW: De gratis OXR-BASIC software voor het uitvoeren van metingen en het opslaan en exporteren van meetresultaten is beschikbaar in de downloadsectie
- De KERN ORL 94BS is een nauwkeurige, universele en onderhoudsvrije digitale tafelrefractometer
- Het wordt onderscheiden door een extra groot meetbereik en een hoge nauwkeurigheid
- Dankzij de praktische constructie zijn ze geschikt voor comfortabel en snel alledaags gebruik
- Het grote en duidelijke display met geïntegreerde temperatuurweergave ondersteunt de gebruiker bij de betrouwbare bepaling van de meetwaarde
- De geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie (ATC) zorgt voor een eenvoudige en snelle werkwijze, aangezien handmatige omrekening van het meetresultaat niet nodig is
- Een snelle en gebruiksvriendelijke ijking van de refractometer is op elk moment mogelijk met behulp van in de handel verkrijgbaar gedestilleerd water
- Metingen van het gemiddelde mogelijk
- Omvang van de levering:
- Pipet
- Opbergkoffer
- USB-kabel
- Stekkeradapter
- Schroevendraaier
- Gebruiksaanwijzing
Opmerking
Wist u dat?
- De gratis OXR-BASIC software voor het uitvoeren van metingen en het opslaan en exporteren van meetresultaten is beschikbaar in de downloadsectie
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Laboratoria
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Basismetingen voor Brix en brekingsindex |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP43 |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×100×55 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 94 % |
| Afdeling Brix | 0,1 % |
| Schaal van brekingsindex | |
| Meetbereik brekingsindex | 1,3330 nD – 1,5290 nD |
| Uitlezing brekingsindex | 0,0001 nD |
| Systeemvereisten CPU | Intel Core i3 of hoger, AMD Ryzen 5 of hoger |
| Systeemvereisten kloksnelheid | 2,8 GHz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761263420 |
