Analoge refractometer
ORA 5PB
Productfamilie: ORA-P
Meting brekingsindex voor laboratoria en de industrie
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Analoog |
| Toepassingsgebied | Urine |
| Meetmethode | Refractie |
| Meettemperatuur (°C) | 10 °C – 30 °C |
| Bescherming IP - complete unit | - |
| Afmetingen (B×D×H) | 160×40×40 mm |
| Schaal serum proteïne | |
| Meetbereik serum proteïne | 2 g/100 ml – 14 g/100 ml |
Jouw prijs
€ 90,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- De modellen uit de KERN ORA-P-serie zijn universele, onderhoudsvrije analoge handrefractormeters
- De handzame en robuuste constructie is eenvoudig en efficiënt en maakt continu gebruik, elke dag mogelijk
- Handmatige omrekening is niet meer nodig dankzij meerdere selecteerbare schaalverdelingen waardoor toepassingsfouten kunnen worden uitgesloten
- Deze schaalverdelingen zijn speciaal ontwikkeld, exact gecalculeerd en gecontroleerd. Bovendien beschikken ze over zeer dunne en heldere lijnen
- Het optische systeem en de prisma-afdekking zijn van speciaal materiaal waardoor metingen met slechts kleine toleranties mogelijk zijn
- NIEUW: Nu met gegraveerd serienummer
- Alle modellen zijn uitgerust met een oculair met een eenvoudige en wrijvingsloze instelmogelijkheid op verschillende zichtsterktes
- Bij de levering inbegrepen:
- opbergbox
- kalibratie-oplossing
- pipet
- schroevendraaier
- reinigingsdoek - Meer toebehoren is optioneel verkrijgbaar
- Dit model is uitermate geschikt voor de meting van het specifieke urinegewicht (dichtheid) van dieren zoals honden of katten en het serumgehalte (serumproteïne in urine)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Dierartspraktijken
- Diergeneeskunde
- Dierenartsenpraktijken en veterinaire klinieken
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Analoog |
| Toepassingsgebied | Urine |
| Meetmethode | Refractie |
| Meettemperatuur (°C) | 10 °C – 30 °C |
| Bescherming IP - complete unit | - |
| Afmetingen (B×D×H) | 160×40×40 mm |
| Schaal serum proteïne | |
| Meetbereik serum proteïne | 2 g/100 ml – 14 g/100 ml |
| Uitlezing serum proteïne | 0,1 g/100 ml |
| Schaal urine (s. g. hond) | |
| Meetbereik urine (s. g. hond) | 1,000 – 1,060 |
| Uitlezing urine (s. g. hond) | 0,001 |
| Schaal urine (s. g. kat) | |
| Meetbereik urine (s. g. kat) | 1,000 – 1,060 |
| Uitlezing urine (s. g. kat) | 0,001 |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761483118 |
