Digitale refractometer
ORL 94AL
Productfamilie: ORL-B
Digitale refractometer met voorgeïnstalleerde schaalverdelingen voor brekingsindexmetingen en het toepassingsgebied alcohol
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Alcohol |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP43 |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×100×55 mm |
| Schaal Brix |
Jouw prijs
€ 990,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- Praktische gebruiksset
- Naast de standaard schaalverdelingen voor Brix- en brekingsindex, zijn er nog acht andere schaalverdelingen voorgeïnstalleerd, speciaal voor het toepassingsgebied alcohol. Zo kunt u verschillende metingen, bv. van bier of wijn, gemakkelijk met slechts één apparaat uitvoeren. De schaalverdeling kan eenvoudig met een druk op de knop worden gewijzigd
- De volgende schaalverdelingen zijn al vooraf geïnstalleerd:
- Brix
- Brekingsindex
- Massaprocent
- Volumeprocent
- Plato
- Stamwortgehalte (spec. gewicht)
- Oechsle
- Oechsle France
- Volumeprocent (Wijn)
- KWM (Babo) - NIEUW: De gratis OXR-BASIC software voor het uitvoeren van metingen en het opslaan en exporteren van meetresultaten is beschikbaar in de downloadsectie
- De KERN ORL 94AL is een nauwkeurige, universele en onderhoudsvrije digitale tafelrefractometer
- Het wordt onderscheiden door een extra groot meetbereik en een hoge nauwkeurigheid
- Dankzij de praktische constructie zijn ze geschikt voor comfortabel en snel alledaags gebruik
- Het grote en duidelijke display met geïntegreerde temperatuurweergave ondersteunt de gebruiker bij de betrouwbare bepaling van de meetwaarde
- De geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie (ATC) zorgt voor een eenvoudige en snelle werkwijze, aangezien handmatige omrekening van het meetresultaat niet nodig is
- Een snelle en gebruiksvriendelijke ijking van de refractometer is op elk moment mogelijk met behulp van in de handel verkrijgbaar gedestilleerd water
- Metingen van het gemiddelde mogelijk
- Omvang van de levering:
- Pipet
- Opbergkoffer
- USB-kabel
- Stekkeradapter
- Schroevendraaier
- Gebruiksaanwijzing
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Alcohol |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP43 |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×100×55 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 94 % |
| Afdeling Brix | 0,1 % |
| Schaal Oechsle | |
| Meetbereik Oechsle | 0 °Oe – 150 °Oe |
| Uitlezing Oechsle | 1 °Oe |
| Schaal Oechsle France | |
| Meetbereik Oechsle France | 0 °Oe – 230 °Oe |
| Uitlezing Oechsle France | 1 °Oe |
| Schaal KMW (Babo) | |
| Meetbereik KMW (Babo) | 0 °KMW – 25 °KMW |
| Uitlezing KMW (Babo) | 0,1 °KMW |
| Schaal stamwortgehalte (spec. gewicht) | |
| Meetbereik stamwortgehalte (spec. gewicht) | 1,000 – 1,130 |
| Uitlezing stamwortgehalte (spec. gewicht) | 0,001 |
| Schaal Plato | |
| Meetbereik Plato | 0 °P – 31 °P |
| Uitlezing Plato | 0,1 °P |
| Schaal volumepercentage | |
| Meetbereik volumepercentage | 0 % – 80 % |
| Uitlezing volumepercentage | 1 % |
| Meetbereik volumepercentage II | 0 % – 22 % |
| Uitlezing volumepercentage II | 0,1 % |
| Schaal massaprocent | |
| Meetbereik massaprocent | 0 % – 72 % |
| Uitlezing massaprocent | 1 % |
| Schaal van brekingsindex | |
| Meetbereik brekingsindex | 1,3330 nD – 1,5290 nD |
| Uitlezing brekingsindex | 0,0001 nD |
| Systeemvereisten CPU | Intel Core i3 of hoger, AMD Ryzen 5 of hoger |
| Systeemvereisten kloksnelheid | 2,8 GHz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761489431 |

