Digitale refractometer
ORL 94IN
Productfamilie: ORL-B
Digitale refractometer met voorgeïnstalleerde schaalverdelingen voor brekingsindexmetingen en het toepassingsgebied industrie/automotive
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Automotive / Industrie |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP43 |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×100×55 mm |
| Schaal Brix |
Jouw prijs
€ 990,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- Praktische gebruiksset
- Naast de standaard schaalverdelingen voor Brix- en brekingsindex, zijn er nog zes andere schaalverdelingen voorgeïnstalleerd, speciaal voor het toepassingsgebied industrie/automotive. Zo kunt u verschillende metingen, bv. van accu- of ruitensproeiervloeistof, gemakkelijk met slechts één apparaat uitvoeren. De schaalverdeling kan eenvoudig met een druk op de knop worden gewijzigd
- De volgende schaalverdelingen zijn al vooraf geïnstalleerd:
- Brix
- Brekingsindex
- Wisselwater
- Batterijvloeistof
- Ethyleenglycol (%)
- Ethyleenglycol (°C) volgens ASHRAE-norm
- Propyleenglycol (%)
- Propyleenglycol (°C) volgens ASHRAE-norm - NIEUW: De gratis OXR-BASIC software voor het uitvoeren van metingen en het opslaan en exporteren van meetresultaten is beschikbaar in de downloadsectie
- De KERN ORL 94IN is een nauwkeurige, universele en onderhoudsvrije digitale tafelrefractometer
- Het wordt onderscheiden door een extra groot meetbereik en een hoge nauwkeurigheid
- Dankzij de praktische constructie zijn ze geschikt voor comfortabel en snel alledaags gebruik
- Het grote en duidelijke display met geïntegreerde temperatuurweergave ondersteunt de gebruiker bij de betrouwbare bepaling van de meetwaarde
- De geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie (ATC) zorgt voor een eenvoudige en snelle werkwijze, aangezien handmatige omrekening van het meetresultaat niet nodig is
- Een snelle en gebruiksvriendelijke ijking van de refractometer is op elk moment mogelijk met behulp van in de handel verkrijgbaar gedestilleerd water
- Metingen van het gemiddelde mogelijk
- Omvang van de levering:
- Pipet
- Opbergkoffer
- USB-kabel
- Stekkeradapter
- Schroevendraaier
- Gebruiksaanwijzing
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Automotive / Industrie |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP43 |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×100×55 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 94 % |
| Afdeling Brix | 0,1 % |
| Schaal van brekingsindex | |
| Meetbereik brekingsindex | 1,3330 nD – 1,5290 nD |
| Uitlezing brekingsindex | 0,0001 nD |
| Schaal batterijvloeistof | |
| Meetbereik batterijvloeistof | 1,000 kg/l – 1,500 kg/l |
| Uitlezing batterijvloeistof | 0,001 kg/l |
| Schaal van ethyleenglycol (%) | |
| Meetbereik ethyleenglycol (%) | 0 % – 100 % |
| Uitlezing ethyleenglycol (%) | 0,1 % |
| Schaal van ethyleenglycol (°C) | |
| Meetbereik ethyleenglycol (°C) | -50 °C – 0 °C |
| Uitlezing ethyleenglycol (°C) | 0,1 °C |
| Schaal propyleenglycol (%) | |
| Meetbereik propyleenglycol (%) | 0 % – 100 % |
| Uitlezing propyleenglycol (%) | 0,1 % |
| Schaal propyleenglycol (°C) | |
| Meetbereik propyleenglycol (°C) | -60 °C – 0 °C |
| Uitlezing propyleenglycol (°C) | 0,1 °C |
| Schaal reinigingswater | |
| Meetbereik reinigingswater | -60 °C – 0 °C |
| Uitlezing reinigingswater | 0,1 °C |
| Systeemvereisten CPU | Intel Core i3 of hoger, AMD Ryzen 5 of hoger |
| Systeemvereisten kloksnelheid | 2,8 GHz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761489448 |

