  • Premium ultrasone materiaaldiktemeter SAUTER TB 200-0.1US / TB 200-0.1US-RED Hoofdbeeld
Ultrasone materiaaldiktemeter - extern
TB 200-0.1US-RED
Productfamilie: TB-US
Betrouwbare materiaaldiktemeter voor dagelijks gebruik
Technische gegevens
Materiaaldikte echo - pols [Max] (mm) 200 mm
Materiaaldikte echo - pols [Min] (mm) 1,5 mm
Meetbereik pols-echo 1,5 mm – 200 mm
Afleesbaarheid materiaaldikte [d] (mm) 0,1 mm
Tolerantie (% van [Max]) 0,5%
Eenheden mm, inch
Geluidssnelheid - [Max] (m/s) 9999 m/s
Geluidssnelheid - [Min] (m/s) 500 m/s
Geluidssnelheid 500 m/s – 9999 m/s
meer gegevens
Jouw prijs
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Vergelijk Technische fiche Download centrum
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
info.sauter@kern-sohn.com
Standaard
Kalibratieblok: Standaard voor het instellen van het meetapparaat
ZERO: het display terugzetten naar 0
Batterijgebruik: Voorbereid op batterijgebruik
Paketverzending per koeriersdienst: De interne productleveringstermijn bedraagt één dag
optie
Fabriekskalibratie (ISO): De duur van de fabriekskalibratie bedraagt 4 werkdagen
Beschrijving
  • Externe meetkop voor het gemakkelijker bereiken van moeilijk toegankelijke meetpunten
  • Inclusief nulplaat voor de afstelling
  • Auto-Power-Off
  • Selecteerbare eenheden: mm inch
  • Omvang van de levering: Gebruiksaanwijzing, batterijen, externe meetkop (∅ 8 mm) en ultrasone contactgel
  • Geleverd in een robuuste draagkoffer
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
  • Metaalbewerking en machinebouw
  • Olie- en gasindustrie
  • Lucht- en ruimtevaart
  • Kunststoftechniek
  • Scheepsindustrie
Technische gegevens
Tolerantie (% van [Max]) 0,5%
Eenheden mm, inch
Meetkop meetfrequentie 5 MHz
Batterij 4×1.5 V AA
Materiaal behuizing kunststof
Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) 161×68×32 mm