  • Gemotoriseerde verticale testinstallatie SAUTER TVS 10KN100 / TVS 5000N240 Hoofdbeeld
Krachtproefopstelling - elektronisch, twee kolommen
TVS 5000N240
Productfamilie: TVS
Premium testinstallatie met stappenmotor voor nauwkeurig testen tot 5 kN
Technische gegevens
Geproduceerde kracht [Max] 5 kN
Verplaatsingsweg [Max] 210 mm
Type aandrijving Stappenmotor
Lengtemeter Lengtemeter met display
Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] 230 V AC, 50 Hz
Herhaalfunctie
Snelheidsweergave
Materiaal behuizing metaal, gelakt
Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) 400×250×1550 mm
meer gegevens
Jouw prijs
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Vergelijk Technische fiche Download centrum
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
info.sauter@kern-sohn.com
Standaard
Gemotoriseerde aandrijving: De mechanische beweging wordt uitgevoerd door een motor
Palletverzending door expediteur:  De interne productleveringstermijn bedraagt twee dagen
optie
PC-software: voor het overbrengen van de meetgegevens van het instrument naar een PC
Beschrijving
  • Gemotoriseerde testinstallatie voor trek-/drukmetingen
  • Stappenmotor voor optimale bedienbaarheid:
    - voor constante snelheid van kleinste tot maximale belasting
    - voor controles bij minimale snelheid en volle belasting
  • Maximale verplaatsingsweg beveiligd door elektrische eindschakelaar
  • Lengtemeter SAUTER LA standaard, voor het aflezen van het meettraject met een afleesbaarheid van 0,01 mm
    - Directe montage van meettoestellen met interne meetcel tot 500 N meetbereik
    - Directe montage van de externe meetcel vanaf 1000 N meetbereik op de dwarstraverse
    - Houder voor krachtmeters uit de serie SAUTER FH met externe meetcel (zie accessoires)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
  • Industrie (kunststof, automobiel, medisch, metaal)
  • Laboratoriumtoepassingen
  • Kwaliteitscontrole in serieproductie
  • Onderwijs en opleiding
  • Verpakkingsindustrie
Technische gegevens
Verplaatsingsweg [Max] 210 mm
Type aandrijving Stappenmotor
Herhaalfunctie
Snelheidsweergave
Bewegingssnelheid [Min] 1 mm/min
Bewegingssnelheid [Max] 240 mm/min