Abbe-refractometer
ORT 1RS
Productfamilie: ORT-1
Brekingsindex voor apotheken, laboratoria en voor de industrie
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Analoog |
| Toepassingsgebied | Basismetingen voor Brix en brekingsindex |
| Meetmethode | Refractie, Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 20 °C – 20 °C |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×90×240 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 95 % |
| Afdeling Brix | 0,25 % |
Jouw prijs
€ 860,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 01.06.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De KERN ORT 1RS is een universele, analoge Abbe-refractometer met thermometer
- Deze refractometer onderscheidt zich door zijn robuustheid en gebruikscomfort, wat een efficiënt en duurzaam gebruik in het dagelijks leven garandeert
- Hij kan vloeibare, vaste en viskeuze monsters analyseren
- De geïntegreerde schalen maken gebruik in vele toepassingsgebieden mogelijk en bieden de best mogelijke veiligheid om de meetresultaten nauwkeurig af te lezen
- Bij de levering inbegrepen:
- Contactvloeistof
- Kalibratieblok
- Schroevendraaier
- Digitale thermometer (incl. batterij)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Suikerindustrie (rietsuiker)
- Drankenindustrie
- Levensmiddelenindustrie
- Chemische industrie
- Olie-industrie en raffinaderijen
- Cosmetica-industrie
- farmaceutische industrie
- Laboratoria
- Opleiding
Technische gegevens
| Refractometer type | Tafelrefractometer |
| Schaal - Display type | Analoog |
| Toepassingsgebied | Basismetingen voor Brix en brekingsindex |
| Meetmethode | Refractie, Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 20 °C – 20 °C |
| Afmetingen (B×D×H) | 180×90×240 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 95 % |
| Afdeling Brix | 0,25 % |
| Meetbereik Brix II | – |
| Meetbereik Brix III | – |
| Meetbereik Baumé | – |
| Meetbereik watergehalte | – |
| Meetbereik zoutgehalte (NaCl) % | – |
| Meetbereik zoutgehalte (NaCl) ‰ | – |
| Meetbereik zoutgehalte in zeewater | – |
| Meetbereik zoutgehalte (spec. gewicht) | – |
| Meetbereik Oechsle | – |
| Meetbereik Oechsle France | – |
| Meetbereik KMW (Babo) | – |
| Meetbereik stamwortgehalte (spec. gewicht) | – |
| Meetbereik Plato | – |
| Meetbereik volumepercentage | – |
| Meetbereik volumepercentage II | – |
| Meetbereik massaprocent | – |
| Meetbereik massaprocent II | – |
| Schaal van brekingsindex | |
| Meetbereik brekingsindex | 1,3000 nD – 1,7000 nD |
| Uitlezing brekingsindex | 0,0005 nD |
| Meetbereik brekingsindex II | – |
| Meetbereik brekingsindex III | – |
| Meetbereik serum proteïne | – |
| Meetbereik urine (spec. gewicht) | – |
| Meetbereik batterijvloeistof | – |
| Meetbereik ethyleenglycol (%) | – |
| Meetbereik ethyleenglycol (°C) | – |
| Meetbereik propyleenglycol (%) | – |
| Meetbereik propyleenglycol (°C) | – |
| Meetbereik reinigingswater | – |
| Meetbereik AdBlue® | – |
| Meetbereik fructose (fruitsuiker) | – |
| Meetbereik glucose (fruitsuiker) | – |
| Meetbereik dextran | – |
| Meetbereik lactose (melksuiker) | – |
| Meetbereik maltose (moutsuiker) | – |
| Meetbereik chloorgehalte in zeewater | – |
| Meetbereik koffie TDS 1 | – |
| Meetbereik koffie TDS 2 | – |
| Meetbereik urine (s. g. hond) | – |
| Meetbereik urine (s. g. kat) | – |
| Meetbereik ureum | – |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761476240 |

