USB microscoop
ODC 895
Productfamilie: ODC-89
De digitale USB-microscoop voor snelle controlesof als hobby-object
Technische gegevens
| Camera - resoluti | 2 MP |
| Camera - sensortype | CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1/3,2" |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - Pixelgrootte | 2,8×2,8 µm |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 1 | 30 FPS, 1920x1080 |
| Camera - Belichtingstijd | [Min] 0,5 ms / [Max] 30 ms |
| Camera - Belichtingsmethode | Rolling Shutter |
| Interfaces | USB 2.0 |
Jouw prijs
€ 220,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De USB-handmicroscoop is ontwikkeld voor snelle en eenvoudige onderzoeken vooraf. Perfect voor munten, planten, insecten en huidmonsters, voor alle hobby-wetenschappers, kinderen en scholieren.
- Door de eenvoudige instelling van de vergroting kunnen met de USB-microscoop alle gangbare monsters worden vergroot. De focus kan ingesteld worden op een vergroting van 10× en 200×
- De acht in ringvorm aangebrachte LED’s zorgen voor een krachtige en effectieve verlichting van uw monster. De verlichting wordt via een instelwiel aan de kabel ingesteld
- Kabellengte: 1400 mm
- De PC-software Microscope VIS 2.0 PRO of VIS 2.0 LITE voor eenvoudige beeldbewerking en -analyse kunt u gratis downloaden
Opmerking
Wist u dat?
- De PC-software Microscope VIS 2.0 PRO of VIS 2.0 LITE voor eenvoudige beeldbewerking en -analyse kunt u gratis downloaden
Technische gegevens
| Camera - resoluti | 2 MP |
| Camera - sensortype | CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1/3,2" |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - Pixelgrootte | 2,8×2,8 µm |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 1 | 30 FPS, 1920x1080 |
| Camera - Belichtingstijd | [Min] 0,5 ms / [Max] 30 ms |
| Camera - Belichtingsmethode | Rolling Shutter |
| Interfaces | USB 2.0 |
| Ondersteunde besturingssystemen | Win 8, Win 10, Win 11 |
| Camera - Gebruikte software | Microscope VIS 2.0 Pro (OXM 902), Windows Camera-App |
| Afmetingen (B×D×H) | 80×150×180 mm |
| Systeemvereisten CPU | Quad-Core, x64 |
| Systeemvereisten RAM | 8 GB |
| Systeemvereisten SSD-geheugen | 256 GB SSD |
| Systeemvereisten grafische kaart | DirectX 12 |
| Systeemvereisten beeldscherm | 20" HD of groter |
| Systeemvereisten kloksnelheid | 2,8 GHz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761190566 |
