Microscoopcamera
ODC 841
Productfamilie: ODC-84
De specialisten in de microscopie voor metingen, tellingen,documentatie, archivering en beeldbewerking
Technische gegevens
| Camera - resoluti | 20 MP |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1" |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - Pixelgrootte | 2,4×2,4 µm |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 1 | 15 FPS, 5440x3648 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 2 | 50 FPS, 2736x1824 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 3 | 60 FPS, 1824x1216 |
| Camera - Belichtingstijd | [Min] 0,1 ms / [Max] 15000 ms |
Jouw prijs
€ 1.200,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De professionele ODC-84 serie met een indrukwekkende resolutie van 20 megapixels biedt u een helder en gedetailleerd zicht op uw monster. In combinatie met de geïntegreerde USB 3.0-interface worden de livebeelden ter verwerking en documentatie naar de gratis pc-software VIS 2.0 PRO of VIS 2.0 LITE doorgestuurd
- Het systeem wordt van stroom voorzien via de USB-interface, waardoor er geen extra stroombron nodig is.
- De levering omvat een USB-kabel (lengte: 2 m), diverse oculairadapters en een objectmicrometer voor de softwarekalibratie
- Gelieve de voor uw KERN microscoop passendeC-mount adapter (alleen 1,0× mogelijk) meteenmee te bestellen
Technische gegevens
| Camera - resoluti | 20 MP |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1" |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - Pixelgrootte | 2,4×2,4 µm |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 1 | 15 FPS, 5440x3648 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 2 | 50 FPS, 2736x1824 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 3 | 60 FPS, 1824x1216 |
| Camera - Belichtingstijd | [Min] 0,1 ms / [Max] 15000 ms |
| Camera - Belichtingsmethode | Rolling Shutter |
| Interfaces | USB 3.0 |
| Camera - typen bevestiging | C-mount |
| Ondersteunde besturingssystemen | Win 8, Win 10, Win 11 |
| Camera - Gebruikte software | Microscope VIS 2.0 Pro (OXM 902) |
| Afmetingen (B×D×H) | 68×68×46 mm |
| Systeemvereisten CPU | Quad-Core, x64 |
| Systeemvereisten RAM | 8 GB |
| Systeemvereisten SSD-geheugen | 256 GB SSD |
| Systeemvereisten grafische kaart | DirectX 12 |
| Systeemvereisten beeldscherm | 20" HD of groter |
| Systeemvereisten kloksnelheid | 2,8 GHz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761235724 |
