Microscoopcamera
ODC 241
Productfamilie: ODC-24
Tablet met geïntegreerde camera voor optimale observatie en digitale documentatie van het monster
Technische gegevens
| Type display | HD Touch Screen |
| Scherm grootte | 9,7" |
| Scherm resolutie | 2048×1536 |
| mcuDetails | Quad Core Cortex-A17; 1,8 GHz |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - sensorformaat | 1/2,8" |
| Camera - resoluti | 5 MP |
| Interfaces | WiFi, USB 2.0, HDMI, SD, Draadloze gegevensoverdracht, HDMI Micro |
Jouw prijs
€ 980,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- Een 2in1-oplossing in de digitale microscopie als universeel systeem voor alle trinoculaire microscopen met C-mount-adapter. De ODC 241 microscoop-tablet-camera, bestaande uit een grote Android tablet in combinatie met een 5-MP-camera
- De KERN ODC 241 tablet-camera is speciaal ontwikkeld voor het eenvoudig en direct observeren van het monster op het beeldscherm. Optimaal voor scholieren en studenten of voor demonstratiedoeleinden in het laboratorium
- De geïntegreerde 5-MP-camera zorgtnaast de live-overdracht van het beeld naarde Android tablet ook voor het maken van foto’s en video’s ter documentatie.Eenvoudige metingen, zoals traject-,oppervlakte- en hoekmeting evenalseen handmatige telfunctie zijn eveneensbeschikbaar
- Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
- De bij levering inbegrepen software S-EYE maakt een eenvoudige realtime beeldweergave, beeldanalyse, meting en documentatie mogelijk in de microscopie
- Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick of SD-kaart
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI - De tabletcamera met vooraf geïnstalleerde, app-gebaseerde software, de voedingseenheid, een kalibratieplaat en de bedieningsinstructies worden standaard meegeleverd
- Kan niet worden gecombineerd met de volgende microscopen: OZM-5. OLM 170
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Kan niet worden gecombineerd met de volgende microscopen: OZM-5, OZM-9, OLM 170
Technische gegevens
| Type display | HD Touch Screen |
| Scherm grootte | 9,7" |
| Scherm resolutie | 2048×1536 |
| mcuDetails | Quad Core Cortex-A17; 1,8 GHz |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - sensorformaat | 1/2,8" |
| Camera - resoluti | 5 MP |
| Interfaces | WiFi, USB 2.0, HDMI, SD, Draadloze gegevensoverdracht, HDMI Micro |
| Camera - Belichtingsmethode | Rolling Shutter |
| Camera - typen bevestiging | C-mount |
| Ondersteunde besturingssystemen | Win 10, Win 11 |
| Camera - Gebruikte software | Geïntegreerde camerasoftware |
| Afmetingen (B×D×H) | 238×182×51 mm |
| Productfamilie | ODC-24 |
