Roestvrijstalen tafelweegschaal
FOB 1.5K0.5
Productfamilie: FOB
Compacte edelstalen tafelweegschaal met speciaal checkweighing-display voor nog efficiënter werken
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 1500 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,5 g |
| Eenheden | g, lb |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 175×165 mm |
| Reproduceerbaarheid | 0,5 g |
| Linearisatie | ± 1,5 g |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 20 mm |
Jouw prijs
€ 240,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Innovatief wegen binnen een tolerantieband (checkweighing): de kleur van het display verandert afhankelijk van het weegresultaat (te licht/ok/te zwaar) en helpt zo bij het portioneren, doseren en sorteren
- Door edelstaal beschermde behuizing, daardoor roestvrij en gemakkelijk te reinigen
- Zeer mobiel: Dankzij batterijgebruik en compacte, lichte constructie geschikt voor het gebruikk op verschillende locaties (keuken, winkel, kantine, laboratorium voor levensmiddelen enz.)
- Conform HACCP-kwaliteitssysteem
- Geschikt voor de hogere eisen aan hygiëne in de voedings middelenindustrie
- Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
- Verhoogde vocht bescherming door waterbestendige siliconensealing van weegcel, elektronica en soldeerverbindingen
Opmerking
Wist u dat?
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Levensmiddelenindustrie
- Hygiëneruimtes
- Gastronomie
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 1500 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,5 g |
| Eenheden | g, lb |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 175×165 mm |
| Reproduceerbaarheid | 0,5 g |
| Linearisatie | ± 1,5 g |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 20 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Materiaal behuizing | edelstaal |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Nettogewicht ca. | 1,8 kg |
| Bescherming IP - complete unit | - |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761214378 |

