Roestvrijstalen tafelweegschaal
FOB 5K1S
Productfamilie: FOB-S
Compacte roestvrijstalen tafelweegschaal voor het wegen, controleren en portioneren in de krapste ruimtes
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 5000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g |
| Eenheden | g, dwt, ozt, lb, oz, lb:oz |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 155×125×8 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 125×155 mm |
| Reproduceerbaarheid | 1 g |
| Linearisatie | ± 2 g |
| Omgevingstemperatuur | 10 °C – 40 °C |
| Batterij bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 20 h |
Jouw prijs
€ 90,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Door edelstaal beschermde behuizing, daardoor roestvrij en gemakkelijk te reinigen
- Zeer mobiel: Dankzij batterijgebruik en compacte, lichte constructie geschikt voor het gebruikk op verschillende locaties (keuken, winkel, kantine, laboratorium voor levensmiddelen enz.)
- Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
- Conform HACCP-kwaliteitssysteem
- Bijzonder vlakke constructie
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Wist u dat?
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Levensmiddelenindustrie
- Gastronomie
- Verpakkingsindustrie
- Hygiëneruimtes
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 5000 g |
| Afleesbaarheid [d] | 1 g |
| Eenheden | g, dwt, ozt, lb, oz, lb:oz |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 155×125×8 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 125×155 mm |
| Reproduceerbaarheid | 1 g |
| Linearisatie | ± 2 g |
| Omgevingstemperatuur | 10 °C – 40 °C |
| Batterij bedrijfsduur - zonder achtergrondverlichting | 20 h |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 20 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Materiaal plateau | edelstaal |
| Materiaal behuizing | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 0,70 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Wegingen onder het weegplateau | Geen |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761135765 |
