Microscoopcamera
ODC 861
Productfamilie: ODC-86
De gekoelde camera voor uw professionele fluorescentie-onderzoek
Technische gegevens
| Camera - resoluti | 20 MP |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1" |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - Pixelgrootte | 2,4×2,4 µm |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 1 | 19 FPS, 5440x3648 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 2 | 49 FPS, 2736x1824 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 3 | 59 FPS, 1824x1216 |
| Camera - Belichtingstijd | [Min] 0,1 ms / [Max] 3600000 ms |
Jouw prijs
€ 2.310,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De camera ODC 861 met Peltier-koeltechniek is speciaal ontwikkeld voor fluorescentietoepassingen. Met de camera is het mogelijk om beeldruis, als gevolg van een slechte verlichting, aanzienlijk te compenseren. De hoge resolutie en de lichtgevoelige Sony CMOS kleurensensoren zorgen voor eersteklas beelden. De praktische en stabiele opbergbox dient als bescherming en voor het transport van deze hoogwaardige camera
- De realtime-beelden kunnen direct via een van de ingebouwde USB-poorten (USB 3.0 en USB 2.0) worden doorgestuurd naar de gratis pc-software VIS 2.0 PRO of VIS 2.0 LITE
- Het systeem wordt van stroom voorzien via een externe 12-V-voedingseenheid
- Zwarte balans mogelijk
- Gelieve de voor uw KERN microscoop passendeC-mount adapter (alleen 1,0× mogelijk) meteenmee te bestellen
Technische gegevens
| Camera - resoluti | 20 MP |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1" |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - Pixelgrootte | 2,4×2,4 µm |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 1 | 19 FPS, 5440x3648 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 2 | 49 FPS, 2736x1824 |
| Camera - FPS bij resolutiebereik 3 | 59 FPS, 1824x1216 |
| Camera - Belichtingstijd | [Min] 0,1 ms / [Max] 3600000 ms |
| Camera - Belichtingsmethode | Rolling Shutter |
| Interfaces | USB 3.0 |
| Camera - typen bevestiging | C-mount |
| Ondersteunde besturingssystemen | Win 8, Win 10, Win 11 |
| Camera - Gebruikte software | Microscope VIS 2.0 Pro (OXM 902) |
| Afmetingen (B×D×H) | 80×80×103 mm |
| Systeemvereisten CPU | Quad-Core, x64 |
| Systeemvereisten RAM | 8 GB |
| Systeemvereisten SSD-geheugen | 256 GB SSD |
| Systeemvereisten grafische kaart | DirectX 12 |
| Systeemvereisten beeldscherm | 20" HD of groter |
| Systeemvereisten kloksnelheid | 2,8 GHz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761235748 |
