Metallurigische microscoop
OKO 178
Productfamilie: OKO-1
De compleet uitgeruste opvallend-licht- en doorlichtmicroscoop voorveelzijdige toepassingen in de metallurgie
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Straalpadverdeling | 20:80, 100:0 |
| Standaard objectieven | 5×, 10×, 20×, 50× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity semi Apochromatisch |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 3.350,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- Bij dit apparaat gaat het om een professioneel en veelzijdig uitgevoerde metallurgisch microscoop voor de controle van metalen en voor oppervlakteanalyses
- De KERN OKO 178 is een combi-variant van opvallend LED-licht en doorvallend licht. Een centreerbare en in hoogte verstelbare 1,25 Abbe-condensor en een lichtvelddiafragma voor de volledige, professionele Köhler-verlichting is standaard inbegrepen
- een open, mechanische kruistafel is standaard geïntegreerd
- Een eenvoudige polarisatie-eenheid (analysator en polarisator) is inbegrepen
- Een grote keuze aan toebehoren, zoals oculairs en verdere objectieven voor een grotere werkafstand zijn tevens verkrijgbaar
- Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Metallurgie, materiaalcontrole, kwaliteitscontrole
Toepassingen en monsters
- Intransparante en dikke preparaten, werkstukken (oppervlakken, breuklijnen, coatings)
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Straalpadverdeling | 20:80, 100:0 |
| Standaard objectieven | 5×, 10×, 20×, 50× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity semi Apochromatisch |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 5 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 5 W |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Condensor type | Abbe |
| Condensor - Apertuur | 1,25 |
| Condensor - Montage | centreerbaar |
| Focusmechanisme | grove/fijne scherpstelling coaxiale |
| Fijne aandrijving minimaal | 0,002 mm |
| Afmetingen (B×D×H) | 472×211×440 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761490031 |
