Ultrasone materiaaldiktemeter - extern
TD 225-0.1US
Productfamilie: TD-US
Compacte materiaaldiktemeter in zakformaat
Technische gegevens
| Materiaaldikte echo - pols [Max] (mm) | 225 mm |
| Materiaaldikte echo - pols [Min] (mm) | 1,2 mm |
| Meetbereik pols-echo | 1,2 mm – 225 mm |
| Afleesbaarheid materiaaldikte [d] (mm) | 0,1 mm |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Eenheden | mm, inch |
| Geluidssnelheid - [Max] (m/s) | 9999 m/s |
| Geluidssnelheid - [Min] (m/s) | 1000 m/s |
| Geluidssnelheid | 1000 m/s – 9999 m/s |
Jouw prijs
€ 485,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
optie
Beschrijving
- Externe meetkop voor het gemakkelijker bereiken van moeilijk toegankelijke meetpunten
- Gegevens interface RS-232, meegeleverd
- AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
- Selecteerbare eenheden: mm inch
- Inclusief nulplaat voor de afstelling
- Omvang van de levering: Gebruiksaanwijzing, batterijen, externe meetkop (∅ 8 mm) en ultrasone contactgel
- Geleverd in een robuuste draagkoffer
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Metaalbewerking en machinebouw
- Olie- en gasindustrie
- Lucht- en ruimtevaart
- Kunststoftechniek
- Scheepsindustrie
Technische gegevens
| Materiaaldikte echo - pols [Max] (mm) | 225 mm |
| Materiaaldikte echo - pols [Min] (mm) | 1,2 mm |
| Meetbereik pols-echo | 1,2 mm – 225 mm |
| Afleesbaarheid materiaaldikte [d] (mm) | 0,1 mm |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Eenheden | mm, inch |
| Geluidssnelheid - [Max] (m/s) | 9999 m/s |
| Geluidssnelheid - [Min] (m/s) | 1000 m/s |
| Geluidssnelheid | 1000 m/s – 9999 m/s |
| Meetkop meetfrequentie | 5 MHz |
| Batterij | 4×1.5 V AAA |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 30×65×120 mm |
| Kabellengte | 0,9 m |
