Personenweegschaal
MPL 200K-1P
Productfamilie: MPL
Personenweegschaal met statief voor een comfortabele, ergonomisch verbeterde bediening
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 350×350×45 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Nettogewicht | 3,8 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761201996 |
Jouw prijs
€ 220,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
Beschrijving
- Deze personenweegschaal is het ideale meetinstrument bij de verzorging van ouderen en voor paramedische toepassingen, in fitnessclubs of voor privé-gebruik, inclusief wegingen in adipositasbereiken tot 250 kg
- Zeer eenvoudige bediening: aanraken - instellen - aflezen
- BMI-functie voor het bepalen van ondergewicht/normaal gewicht/overgewicht
- Tarreerfunctie voor het nulstellen van de weegschaal
- Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
- Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
- Ouder-kind functie via de TARE-knop: Het door weging bepaalde gewicht van de ouder wordt met een druk op de knop (via TARE) op nul gesteld. Daarna worden de ouder en kind samen gewogen. De waarde die nu op het display wordt weergegeven, komt overeen met het gewicht van het kind. Bijzonder aangenaam voor kleine kinderen, die daardoor veilig en geborgen op de arm van de ouder kunnen worden gewogen
- Bijzonder vlakke constructie voor struikelvrij betreden
- Stabiel glazen weegplateau voor veiligheid en comfort
- Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Grote display, vergemakkelijkt het aflezen
- Dankzij het statief, dat vast met de weegschaal verbonden is, is de afleesinrichting makkelijk te bedienen en kan het display ook bij ongunstige lichtverhoudigingen goed afleesbaar
- Levering in designverpakking
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Fitnesscentra
- Wellnesscentra en spa's
- Gezondheidsbevordering op de werkvloer
- Openbare instellingen
- Apotheken en zorgwinkels (niet-medisch)
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 350×350×45 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Nettogewicht | 3,8 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761201996 |
