Personenweegschaal
MPK 200K-1P
Productfamilie: MPK
Personenweegschaal met statief voor een comfortabele, ergonomisch verbeterde bediening
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 350×350×45 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Batterij oplaadtijd | 100 h |
| Nettogewicht | 3,8 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761201989 |
Jouw prijs
€ 200,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
Beschrijving
- Deze personenweegschaal is het ideale meetinstrument bij de verzorging van ouderen en voor paramedische toepassingen, in fitnessclubs of voor privé-gebruik, inclusief wegingen in adipositasbereiken tot 250 kg
- Zeer eenvoudige bediening: aanraken - instellen - aflezen
- Eenheidomschakeling van kg naar lb mogelijk
- Geïntegreerde AUTO-OFF-functie om de batterijen te sparen
- Bijzonder vlakke constructie voor struikelvrij betreden
- Stabiel glazen weegplateau voor veiligheid en comfort
- Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Grote display, vergemakkelijkt het aflezen
- Dankzij het statief, dat vast met de weegschaal verbonden is, is de afleesinrichting makkelijk te bedienen en kan het display ook bij ongunstige lichtverhoudigingen goed afleesbaar
- Levering in designverpakking
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Fitnesscentra
- Wellnesscentra en spa's
- Gezondheidsbevordering op de werkvloer
- Openbare instellingen
- Apotheken en zorgwinkels (niet-medisch)
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 350×350×45 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Batterij oplaadtijd | 100 h |
| Nettogewicht | 3,8 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761201989 |
