Personenweegschaal
MPB 300K100P
Productfamilie: MPB
Personenweegschaal met BMI-functie
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 315×300×55 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Batterij oplaadtijd | 170 h |
| Nettogewicht | 6,4 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761097582 |
Jouw prijs
€ 425,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
Beschrijving
- Stabiel weegplateau van staal met slijtvast, antislip-ppervlak
- Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Veilig en tegen wegglijden beveiligde opstelling dankzij rubber voetjes
- Hold-functie: bij onrustig staande patiënten wordt met behulp van het vastleggen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde bepaald en ‘bevroren’. Zo blijft er genoeg tijd over om aandacht aan de patiënt te besteden en vervolgens rustig het weegresultaat af te lezen
- Eenvoudige en comfortabele 4-toetsbediening
- BMI-functie voor het bepalen van ondergewicht/normaal gewicht/overgewicht
- Ouder-kind functie via de TARE-knop: Het door weging bepaalde gewicht van de ouder wordt met een druk op de knop (via TARE) op nul gesteld. Daarna worden de ouder en kind samen gewogen. De waarde die nu op het display wordt weergegeven, komt overeen met het gewicht van het kind. Bijzonder aangenaam voor kleine kinderen, die daardoor veilig en geborgen op de arm van de ouder kunnen worden gewogen
- Wandhouder voor de wandmontage van de afleeseenheid standaard, alleen voor modellen zonder statief
- Batterij- en netvoeding mogelijk
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Fitnesscentra
- Wellnesscentra en spa's
- Gezondheidsbevordering op de werkvloer
- Openbare instellingen
- Apotheken en zorgwinkels (niet-medisch)
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 315×300×55 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Voedingseenheid |
| Batterij oplaadtijd | 170 h |
| Nettogewicht | 6,4 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761097582 |
