Personenweegschaal
MPD 200K-1EM
Productfamilie: MPD
Professionele step-on-personenweegschaal met medische goedkeuring, ijking optioneel
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,2 kg |
| Eenheden | kg |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 365×360×80 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Nettogewicht | 9 kg |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Goedkeuring conform 2017/745 (MDR, med.) |
Jouw prijs
€ 370,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 23.06.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
fabriek
Beschrijving
- Ijkklasse III (Ijking optioneel)
- Medische goedkeuring volgens verordening (EU) 2017/745
- De bestseller voor medische praktijken, apotheken en ziekenhuizen: zeer tijdbesparend in het gebruik, gewoon aantippen, erop gaan staan, aflezen
- Robuuste uitvoering voor het dagelijks gebruik in een professionele omgeving
- Ergonomisch geoptimaliseerde vorm
- Gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Veilige en tegen wegglijden beveiligde opstelling door in hoogte verstelbare rubberen pootjes
- Standaard luchtbelwaterpas voor het exact nivelleren van de weegschaal
- Wat betreft constructie identiek aan MPD 250K100M maar zonder achtergrondverlichting en voedingsadapter, werkt alleen op batterijen, de gereduceerde resolutie levert een snellere weergavesnelheid op. Bijzonder scherp geprijsd
- Groot oppervlak met antislip en slijtvast oppervlak van kunststof, voor optimale stabiliteit van de patiënt
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- In de EU is het ijken van weegschalen voor medisch gebruik wettelijk verplicht (conformiteitsverklaring conform NAWI 2014/31/EU). Voeg de verificatie toe aan uw bestelling, onder vermelding van het gebruiksadres en de postcode.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Residentiële instellingen
- Poliklinische instellingen
- Senioren- en verzorgingshuizen
- Gezondheidsdiensten
- Bedrijfsgeneeskundige dienst
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 250 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,2 kg |
| Eenheden | kg |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 365×360×80 mm |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Batterij |
| Batterij oplaadtijd | 20 h |
| Nettogewicht | 9 kg |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Goedkeuring conform 2017/745 (MDR, med.) | |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761183391 |
