Precisieweegschaal
EWJ 600-1M
Productfamilie: EWJ
Precisieweegschaal met klantendisplay - ideaal voor juweliers en de goudhandel, optioneel met ijking
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 600 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 g |
| IJkeenheid [e] | 0,1 g |
| Eenheden | g |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Minimumgewicht [Min] | 5 g |
| Linearisatie | ± 0,3 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 g |
| Inslingertijd | 2 s |
Jouw prijs
€ 490,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Bedoeld voor gebruik bij rechtstreekse verkoop aan het publiek conform de wettelijke vereisten
- Het geïntegreerde klantendisplay aan de achterzijde van de weegschaal en de weergave zonder hulpaanwijsinrichting (e = d) zorgen voor wetsconforme en transparante wegingen direct op het verkooppunt
- Wegen met tolerantiebereik (checkweighing): een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het portioneren, doseren of sorteren
- Uniforme, comfortabele KERN bedieningsgedachte: Alle hoofdfuncties hebben een eigen toets op het bedieningspaneel
- Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 134×128×80 mm, afneembaar
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor toepassing met ijkverplichting ijking (conformiteitsbeoordeling volgens NAWI 2014/31/EU) direct meebestellen; een ijking achteraf is niet mogelijk. IJking in de fabriek, wij hebben het volledige adres van de opstelplaats nodig
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Juweliers
- Goudhandel
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 600 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 g |
| IJkeenheid [e] | 0,1 g |
| Eenheden | g |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| Minimumgewicht [Min] | 5 g |
| Linearisatie | ± 0,3 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 g |
| Inslingertijd | 2 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | akoestisch, visueel |
| Justeermogelijkheden | Justering met intern gewicht (automatisch) |
| Omgevingstemperatuur | 0 °C – 40 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 120 mm |
| Materiaal windbescherming | kunststof, glas |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 220×340×90 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 3,2 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761492837 |

