Precisieweegschaal
EW 820-2NM
Productfamilie: EW
De klassieker met het robuuste stemvork-meetsysteem
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 820 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Eenheden | g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, lb, oz, to, mom |
| Linearisatie | ± 0,01 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,01 g |
| Inslingertijd | 2 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard |
Jouw prijs
€ 770,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Justeerprogramma (CAL) voor precisieafstelling door middel van een testgewicht, externe testgewichten tegen meerprijs, zie testgewichten
- Stabiele temperatuur
- Korte overgangstijd
- Zeer robuust
- Hoge hoeklast
- Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
- Optellen van dezelfde teldelen
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Wist u dat?
- Het USP minimaal weeggewicht (Minimum Sample Weight) is een maat voor het kleinst toegestane minimale weeggewicht volgens USP (United States Pharmacopeia).
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Apotheken
- Chemische industrie
- Handel in goud en edelmetalen
- Cosmetica-industrie
- Laboratoriumtoepassingen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 820 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Eenheden | g, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, lb, oz, to, mom |
| Linearisatie | ± 0,01 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,01 g |
| Inslingertijd | 2 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 200 g (F2); 500 g (F2) |
| Omgevingstemperatuur | 10 °C – 30 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 170×140 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 180×235×75 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 1,6 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Stemvork |
| Wegingen onder het weegplateau | Oogje (optionele) |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761028937 |
