Stereo-zoom microscoopkop
OZP 551
Productfamilie: OZB-M
Invidualiteit, veelzijdigheid en flexibel werken door ons modulaire systeem -> stereomicroscoopkoppen
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Vergroting | 9,2:1 |
| Zoom [Min] | 0,6x |
| Zoom [Max] | 5,5x |
| Werkende afstand | 108 mm |
| Monsterhoogte [Max] | 110 mm |
Jouw prijs
€ 1.040,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- Om u volledige flexibiliteit voor uw speciale behoeften en toepassingen te bieden, vindt u hier een grote keuze aan stereomicroscoopkoppen, universele standaards en externe lampen, die makkelijk te combineren zijn.
- Door de verschillende eigenschappen van de stereomicroscoopkoppen, de flexibiliteit van de universele standaards en de professionele bevestiging van onze houders, kunt u uw microscoop naar wens configureren.
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Vergroting | 9,2:1 |
| Zoom [Min] | 0,6x |
| Zoom [Max] | 5,5x |
| Werkende afstand | 108 mm |
| Monsterhoogte [Max] | 110 mm |
| Blikveld [Min] | 38,3 mm |
| Blikveld [Max] | 4,2 mm |
| Objectiev zoom | 0,6x / 5,5x |
| Productfamilie | OZB-M |

