Digitale refractometer
ORM 2CA
Productfamilie: ORM-CA
Digitale meting van de brekingsindex voor universele toepassingen
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Automotive |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP65 |
| Afmetingen (B×D×H) | 121×58×25 mm |
| Schaal Brix |
Jouw prijs
€ 375,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De modellen van de KERN ORM zijn nauwkeurige, universele en onderhoudsvrije digitale handrefractometers
- Ze zijn eenvoudig in het gebruik en onderscheiden zich door hun robuustheid
- Dankzij de praktische constructie zijn ze geschikt voor comfortabel en snel alledaags gebruik
- Het grote en duidelijke display met geïntegreerde temperatuurweergave ondersteunt de gebruiker bij de betrouwbare bepaling van de meetwaarde
- De geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie (ATC) zorgt voor een eenvoudige en snelle werkwijze, aangezien handmatige omrekening van het meetresultaat niet nodig is
- Een snelle en gebruiksvriendelijke ijking van de refractometer is op elk moment mogelijk met behulp van in de handel verkrijgbaar gedestilleerd water
- De refractometers van de KERN ORM serie zijn beschermd tegen stof en spatwater volgens de internationale beschermingsklasse IP65. U kunt de refractometer na gebruik onder stromend water afspoelen
- Bij de levering inbegrepen:
- prismadeksel
- pipet
- bewaardoos
- 1 × AAA batterij
- gebruiksaanwijzing - Dit model is zeer geschikt voor de meting van temperatuuruitwisselingssystemen in % of °C Optioneel kan ook in Brix worden weergegeven.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Automobielindustrie
- Chemische industrie
- Zonne-energie-industrie (anti-vorstcontrole)
- Airconditioning
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Automotive |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP65 |
| Afmetingen (B×D×H) | 121×58×25 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 90 % |
| Afdeling Brix | 0,1 % |
| Schaal van ethyleenglycol (%) | |
| Meetbereik ethyleenglycol (%) | 0 % – 100 % |
| Uitlezing ethyleenglycol (%) | 0,1 % |
| Schaal van ethyleenglycol (°C) | |
| Meetbereik ethyleenglycol (°C) | -50 °C – 0 °C |
| Uitlezing ethyleenglycol (°C) | 0,1 °C |
| Schaal propyleenglycol (%) | |
| Meetbereik propyleenglycol (%) | 0 % – 100 % |
| Uitlezing propyleenglycol (%) | 0,1 % |
| Schaal propyleenglycol (°C) | |
| Meetbereik propyleenglycol (°C) | -60 °C – 0 °C |
| Uitlezing propyleenglycol (°C) | 0,1 °C |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761352759 |
