Weegbalk
KFA 3000V20
Productfamilie: KFA-V20-IP67
Weegbalk staal gelakt
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 3000 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 1 kg |
| Weegcel - verbinding | 6-draads |
| Kabellengte | 5 m |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1270×170×83 mm |
| Materiaal plateau | staal, gepoedercoat |
| Materiaal onderbouw | staal, gepoedercoat |
| Nominale draagvermogen (WLL) | 4500 kg |
| Nettogewicht ca. | 36 kg |
Jouw prijs
€ 940,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
Beschrijving
- Weegbalk staal gelakt
- 4 weegcellen, gelegeerd staal, met siliconen coating, IP67
- Voetschroeven voor het exact nivelleren van de weegbalken
- Verbindingskabel ca. 5 m
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 3000 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 1 kg |
| Weegcel - verbinding | 6-draads |
| Kabellengte | 5 m |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 1270×170×83 mm |
| Materiaal plateau | staal, gepoedercoat |
| Materiaal onderbouw | staal, gepoedercoat |
| Nominale draagvermogen (WLL) | 4500 kg |
| Nettogewicht ca. | 36 kg |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761493704 |
