Weeg-/krachtmeetcel
CR 20000-1Q1
Productfamilie: CR Q1
Krachtopnemer van edelstaal
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 20000 kg |
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 200 kN |
| Bouwvorm | Buigring |
| Krachtrichtingen | druk |
| Meetapplicaties | kracht, massa |
| Weegcel - Gecombineerde fout | 0,05% |
| Weegcel OIML klasse | C1 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 1000e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
Jouw prijs
€ 560,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 15.07.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
Beschrijving
- Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen
- Geschikt voor voertuigweegschalen, trechterweegschalen, testinrichtingen voor voertuigen, testinstallaties
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Industrie en fabricage
- Landbouw
- Testinstallaties
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 20000 kg |
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 200 kN |
| Bouwvorm | Buigring |
| Krachtrichtingen | druk |
| Meetapplicaties | kracht, massa |
| Weegcel - Gecombineerde fout | 0,05% |
| Weegcel OIML klasse | C1 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 1000e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
| Weegcel - karakteristieke waarde - nominaal | 2 mV/V |
| Bescherming IP - complete unit | IP68 |
| Materiaal | staal, roestvrij |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| Kabellengte | 10 m |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761222151 |
