  • Gemotoriseerde verticale testinstallatie SAUTER TVO 500N500S Hoofdbeeld
  • Gemotoriseerde verticale testinstallatie SAUTER TVO 500N500S Beeld van toepassing
Krachtproefopstelling - elektronisch, één kolom
TVO 500N500S
Productfamilie: TVO-S
Eersteklas testinstallatie in tafeluitvoering - met nauwkeurige stappenmotor
Technische gegevens
Geproduceerde kracht [Max] 500 N
Verplaatsingsweg [Max] 270 mm
Type aandrijving Stappenmotor
Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] 230 V AC, 50 Hz
Eindschakelaar
Herhaalfunctie
Snelheidsweergave
Materiaal behuizing metaal, gelakt
Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) 570×428×236 mm
meer gegevens
Jouw prijs
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Vergelijk Technische fiche Download centrum
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
info.sauter@kern-sohn.com
Standaard
Gemotoriseerde aandrijving: De mechanische beweging wordt uitgevoerd door een motor
Palletverzending door expediteur:  De interne productleveringstermijn bedraagt twee dagen
optie
PC-software: voor het overbrengen van de meetgegevens van het instrument naar een PC
Beschrijving
  • Gemotoriseerde testinstallatie voor trek-/drukmetingen
  • Stappenmotor voor optimale bedienbaarheid:
    - voor constante snelheid van kleinste tot maximale belasting
    - voor controles bij minimale snelheid en volle belasting
  • Automatische of handmatige verplaatsingsmodus
  • Premium bedieningspaneel
    - digitale weergave van de snelheid
    - digitale herhaalfunctie
    - besturing van de testinstallatie met pc-software SAUTER AFH
  • Tafeluitvoering voor eenvoudige bediening
  • Robuuste constructie
  • Bevestigingsmogelijkheid van SAUTER-krachtmeters tot 500 N
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
  • Industrie (kunststof, automobiel, medisch, metaal)
  • Laboratoriumtoepassingen
  • Kwaliteitscontrole in serieproductie
  • Onderwijs en opleiding
  • Verpakkingsindustrie
Technische gegevens
Verplaatsingsweg [Max] 270 mm
Type aandrijving Stappenmotor
Eindschakelaar
Herhaalfunctie
Snelheidsweergave
Bewegingssnelheid [Min] 1 mm/min
Bewegingssnelheid [Max] 500 mm/min