Krachtproefopstelling, met AE-klem en FH 500
TVL 500FHS71
Productfamilie: S71
Het praktische all-in-one pakket voor snel en ongecompliceerd testen
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 500 N |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 0,1 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Meetkop meetfrequentie | 2 kHz |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Geheugenfunctie | |
| Statistiekfunctie | |
| Grenswaardefunctie | |
| Hold-functie |
Jouw prijs
€ 1.380,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Leverdatum op aanvraag
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
optie
Beschrijving
- All-in-one: Testinstallatie met digitale krachtmeter en 2 klemmen
- Voor handmatige tests met een spindelverhoging van 3mm/omwenteling en voor krachten tot 500 N
- Montage en configuratie van de onderdelen is niet meer nodig, wat tijd en moeite bespaart
- Voor trek- en drukkrachtmetingen
- Omvang van de levering:
- 1× TVL
- 1× FH 500
- 2× AE 500
- 1× AFM 20
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Kunststoftechniek
- Verpakkingsindustrie
- Medische techniek
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 500 N |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 0,1 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Meetkop meetfrequentie | 2 kHz |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Geheugenfunctie | |
| Statistiekfunctie | |
| Grenswaardefunctie | |
| Hold-functie | |
| Peak-functie | |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 230×66×36 mm |
| Nettogewicht ca. | 10 kg |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761273641 |
