Grafsteentester
FS 500G
Productfamilie: FS-G
Elektronische grafsteentester voor professioneel gebruikt
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 500 N |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 0,1 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,1% |
| Meetkop meetfrequentie | 1000 Hz |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Geheugenfunctie | |
| Statistiekfunctie | |
| Peak-functie | |
| Materiaal behuizing | kunststof |
Jouw prijs
€ 1.160,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 22.05.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
optie
Beschrijving
- Voor de controle van de stabiliteit van grafstenen conform VSG 4.7
- Ideaal voor de gedocumenteerde certificatie van steenhouwerijen
- Brede drukring met sponsrubberen oppervlak voor het krasvrij uitoefenen van kracht op de grafsteen
- 3,5" touchscreen met touchpen
- USB-interface voor de gegevensoverdracht en spanningstoevoer standaard
- Intern apparaatgeheugen (16 GB)
- Tolerantiefunctie
- Track-functie voor continue meetweergave
- Piekwaardemeting
- Door de interne en externe meetcel ook bruikbaar buiten de grafsteentest
- Omvang van de levering:
- 1× FS 2-500
- 1× AE 08
- 1× AFK 02
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Begraafplaatsbeheer
- Technische keuringsinstanties en experts
- Steenhouwerijen
- Landschaps- en tuinbouw
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 500 N |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 0,1 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,1% |
| Meetkop meetfrequentie | 1000 Hz |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Geheugenfunctie | |
| Statistiekfunctie | |
| Peak-functie | |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 71×31×180 mm |
| Nettogewicht ca. | 1,4 kg |
| Interfaces | USB-Device |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761312234 |
