Zakweegschaal
TGD 50-3C
Productfamilie: TGD
Compacte zakkaraatbalans voor nauwkeurig wegen van sieraden en edelstenen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 50 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 250 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,005 ct |
| Eenheden | g, gn, dwt, ozt, ct, oz |
| Linearisatie | ± 0,003 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,003 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
Jouw prijs
€ 69,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Eenvoudige en comfortabele 4-toetsbediening
- Omschakelbaar van g naar ct, gn, dwt, ozt, oz met 1 druk op de knop
- Contrasterend en aanraakgevoelig touch-display met achtergrondverlichting voor comfortabel bedienen en aflezen
- Klapdeksel voor druk- en stof bescherming
- Edelstalen weegplateau, gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Weegbak standaard
- Poederweegschaal met grein-indeling (gn), ideaal voor sportschieters voor het herladen en zelf vullen van patroonhulzen
- USB-kabel voor de stroomtoevoer standaard
- Startklaar: incl. batterij, 4×1.5 V AAA, bedrijfsduur max. 150 h. Geïntegreerde AUTO-OFF-functie na 5 min, om de batterijen te sparen
- Levering in individuele designverpakking
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Sieraden- en goudhandel
- Handel in goud en edelmetalen
- Standaard laboratoriumanalyses
- Hengelsport
- Vrije tijdsbesteding en hobby
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 50 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 250 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,005 ct |
| Eenheden | g, gn, dwt, ozt, ct, oz |
| Linearisatie | ± 0,003 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,003 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 50 g (F2) |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 65 mm |
| Materiaal windbescherming | kunststof |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 96×150×64 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 0,25 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| Wegingen onder het weegplateau | Geen |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761217898 |
