Zakweegschaal
TGC 150-2S05
Productfamilie: TGC
Precisiezakweegschaal met groot edelstalen weegplateau en praktische tarraschaal
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 150 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 750 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,05 ct |
| Eenheden | g, gn, dwt, ozt, ct, oz |
| Linearisatie | ± 0,3 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,2 g |
| Inslingertijd | 2 s |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
Jouw prijs
€ 100,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Zakweegschaal met hoge resolutie en bijzonder snelle reactie- en insteltijd, waardoor zeer efficiënt werken mogelijk is
- Bijzonder vlakke constructie
- Afdekking van stootvaste kunststof ter bescherming tegen druk en stof. Kan ook als weeghouder worden gebruikt
- Edelstalen weegplateau, gemakkelijk en hygiënisch te reinigen
- Startklaar: incl. batterij, 2×CR2032, bedrijfsduur max. 8,75 h. Geïntegreerde AUTO-OFF-functie na 4 min, om de batterijen te sparen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Dit model wordt in een set à 5 stuks geleverd. De aangegeven prijs heeft dus betrekking op een leveringsomvang à 5 stuks
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Sieraden- en goudhandel
- Handel in goud en edelmetalen
- Standaard laboratoriumanalyses
- Hengelsport
- Vrije tijdsbesteding en hobby
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 150 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 750 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,01 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,05 ct |
| Eenheden | g, gn, dwt, ozt, ct, oz |
| Linearisatie | ± 0,3 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,2 g |
| Inslingertijd | 2 s |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 50 g (M2); 100 g (M2) |
| Omgevingstemperatuur | 0 °C – 40 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 81 mm |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 100×130×18 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 0,75 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761217553 |

