Vochtigheidsbepaler
DIS 100-3
Productfamilie: DIS
Zeer nauwkeurige vochtanalyser voor geavanceerde analyses
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 120 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Weegsysteem | Force compensation |
| Monsters – vochtgehalte | 0,01% - 100% |
| Monsters – drooggehalte | 100% - 0,01% |
| Temperatuurbereik (in stappen van) | 30 °C - 175 °C (1 °C) |
| Inslingertijd | 3 s |
| Eenheden | g, % Vochtigheid, % Droge stof, %M ATRO, Gram/liter, % R (ratio), %D ATRO |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
Jouw prijs
€ 1.800,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze vochtanalyzers
Tel.: +49 7433 9933-204
Standaard
optie
Beschrijving
- Zeer hoge resolutie: 1 mg afleesbaarheid voor nauwkeurige analyses, ook bij een laag vochtgehalte
- Intuïtieve bediening in drie stappen (tarreren – monster toevoegen – starten) voor eenvoudige en reproduceerbare analyses
- Realtime visualisatie: droogcurven kunnen direct op het display worden weergegeven
- grafisch LCD-scherm met achtergrondverlichting, cijferhoogte 15 mm
- Configureerbare displayweergave: de droogcurve kan op het display worden weergegeven. Resultaten kunnen naar keuze worden weergegeven als vochtgehalte, drogestofgehalte, ATRO-waarde of absoluut restgewicht
- Cijferweergave, contrast en achtergrondverlichting individueel instelbaar
- Halogeenkwartsstraler 400 W
- Uitstekende temperatuurregeling dankzij halogeentechnologie, geschikt voor temperatuurgevoelige monsters
- Intern weegschaalgeheugen voor tot 1.000 meetresultaten
- De laatst gemeten waarde blijft zichtbaar op het display tot de volgende meting
- Wachtwoordbeveiliging om manipulatie van opgeslagen instellingen, gegevens, enz. te voorkomen.
- Monsteraanduiding voor max. 1.000 monsters, vrij programmeerbaar, wordt op het meetprotocol vermeld
- Standaard weergave van datum en tijd
- Weegsysteem met overbelastingbeveiliging op basis van elektromagnetische krachtcompensatie
- USB-gegevensinterface voor de overdracht van weeggegevens aan pc, printer enz.
- 50 Probenschalen inklusive
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
- Applicatiehandboek: Op het downloadcentrum vindt u voor elke KERN-vochtmeter een handig applicatiehandboek met vele voorbeelden, ervaringsverslagen, instellingen en tips
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Levensmiddelenverwerking en kwaliteitscontrole
- Farmaceutische industrie
- Chemische industrie
- Cosmeticaproductie
- Kunststof- en polymeerindustrie
- Analytische en chemische laboratoria
- Bouwmaterialen- en cementindustrie
- Registratie en kwaliteitsborging van landbouwproducten
- Water- en afvalwaterbeheer (bv. rioolwaterzuiveringen)
- Energieopwekking uit biomassa
- Keramische industrie en industrie voor niet-metalen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 120 g |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Weegsysteem | Force compensation |
| Monsters – vochtgehalte | 0,01% - 100% |
| Monsters – drooggehalte | 100% - 0,01% |
| Temperatuurbereik (in stappen van) | 30 °C - 175 °C (1 °C) |
| Inslingertijd | 3 s |
| Eenheden | g, % Vochtigheid, % Droge stof, %M ATRO, Gram/liter, % R (ratio), %D ATRO |
| Reproduceerbaarheid | 0,001 g |
| Linearisatie | ± 0,003 g |
| Afleesbaarheid vochtigheid [d] (%) | 0,001% |
| Verwarmingsprofielen | Standaard drogen, Snel drogen, Zacht drogen, Stapsgewijs drogen |
| Criteria voor uitschakelen | tijdgestuurd, automatisch, manueel |
| Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] | 230 V AC, 50 Hz |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761492981 |

