Precisieweegschaal
PFB 300-3-2024a
Productfamilie: PFB
Snelle precisieweegschaal met comfortabele bediening en ijkgoedkeuring - nu met grotere behuizing voor meer stabiliteit
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 1500 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,005 ct |
| Eenheden | g, t, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, ct, lb, N, oz, tl (Cn), D, mom, bt |
| Linearisatie | ± 0,005 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,002 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Interfaces | RS-232 standaard, Bluetooth BTC (v2.0) (optionele, factory), Bluetooth BLE (v4.0) (optionele, factory) |
Jouw prijs
€ 370,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
fabriek
Beschrijving
- Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
- Capaciteitsweergave: een oplopend balkendiagram geeft het nog beschikbare weegbereik aan
- Standaard waterpas en stelschroeven voor het nauwkeurig waterpas zetten van de weegschaal, waardoor zeer nauwkeurige weegresultaten
Windbescherming standaard, weegruimte B×D×H 132×1125×65 mm
Opmerking
Wist u dat?
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 1500 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,005 ct |
| Eenheden | g, t, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, ct, lb, N, oz, tl (Cn), D, mom, bt |
| Linearisatie | ± 0,005 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,002 g |
| Inslingertijd | 3 s |
| Interfaces | RS-232 standaard, Bluetooth BTC (v2.0) (optionele, factory), Bluetooth BLE (v4.0) (optionele, factory) |
| Justeermogelijkheden | Justering met extern gewicht |
| Aanbevolen justeergewicht | 300 g (F1) |
| Omgevingstemperatuur | 15 °C – 30 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 80 mm |
| Materiaal windbescherming | glas |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 210×315×90 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 2,0 kg |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Weegsysteem | Rekmeetstrip |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761202856 |

