Analyseweegschaal
ALJ 200-5DA
Productfamilie: ALJ
Analyseweegschaal met hoog weegbereik, grafisch display en comfortabele receptuurfunctie
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 82 g; 220 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 410 ct; 1100 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,00001 g; 0,0001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,0001 ct; 0,001 ct |
| Eenheden | g, mg, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz |
| Linearisatie | ± 0,0001 g; 0,0002 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,00004 g; 0,0001 g |
| Inslingertijd | 10 s; 6 s |
| Tolerantie wegen |
Jouw prijs
€ 2.220,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Snel en efficiënt werken dankzij het grafische display. Eenvoudige, duidelijke aanwijzingen op het display in de talen DE, GB, FR, IT, ES, PT
- Interne automatische justering, waarborgt grote nauwkeurigheid en maakt standplaatsonafhankelijk
- Korte overgangstijd: stabiele weegwaarden binnen ca. 10 s; 6 s onder laboratoriumomstandigheden
- Wegen binnen een tolerantiebereik (Checkweighing): Invoer van een bovenste/onderste grenswaarde. Een optisch en akoestisch signaal ondersteunt het in porties verdelen, doseren en sorteren
- Doseerhulp: Hoge-stabiliteitsmodus en andere filterinstellingen mogelijk
- Intern geheugen voor alle recepturen met naam en gewenste waarde van de bestanddelen. Gebruiksvriendelijk menu m.b.v. display
- Ergonomisch geoptimaliseerd bedieningspaneel voor links- en rechtshandigen
- Groot glazen windscherm met 3 schuifdeuren voor een comfortabele toegang tot het weeggoed, Weegruimte B×D×H 160×170×225 mm
- Compacte afmetingen, van voordeel bij beperkte ruimte
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
Opmerking
Wist u dat?
- Het USP minimaal weeggewicht (Minimum Sample Weight) is een maat voor het kleinst toegestane minimale weeggewicht volgens USP (United States Pharmacopeia).
- Multibereik-weegschaal, schakelt bij toenemende belasting automatisch naar het eerstvolgende hogere weegbereik [max] en afleesbaarheid [d] om en schakelt na volledige ontlasting van de weegschaal weer terug naar het lagere weegbereik
- ALJ-A03: Ionisator voor het neutraliseren van elektrostatische oplading voor vaste montage in de analyseweegschaal. Uitermate comfortabel in het gebruik omdat er geen separaat toestel meer nodig is. Met een druk op de knop schakelt u de ionisatieventilator ook. Geschikt voor alle modellen van deze serie, zie accessoires.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Farmaceutische toepassingen
- Materiaalcontrole
- Onderzoek en ontwikkeling
- Complexe recepturen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 82 g; 220 g |
| Weegbereik [Max] (ct) | 410 ct; 1100 ct |
| Afleesbaarheid [d] | 0,00001 g; 0,0001 g |
| Afleesbaarheid karaat [d] (ct) | 0,0001 ct; 0,001 ct |
| Eenheden | g, mg, gn, dwt, tl (Tw), tl (HK), ozt, tl (Singap, Malays), ct, mo, lb, oz |
| Linearisatie | ± 0,0001 g; 0,0002 g |
| Reproduceerbaarheid | 0,00004 g; 0,0001 g |
| Inslingertijd | 10 s; 6 s |
| Tolerantie wegen | |
| Tolerantie wegen - signaal type | akoestisch, visueel |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Justeermogelijkheden | Justering met intern gewicht (automatisch) |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Afmetingen weegoppervlak (Ø) | 80 mm |
| Materiaal windbescherming | glas |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Afmetingen behuizing (B×D×H) | 210×340×330 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Nettogewicht ca. | 7 kg |
| Bauart der Waage | Multibereik-weegschaal |
| Weegsysteem | Force compensation |
| Wegingen onder het weegplateau | Geen |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761242944 |
