Plateauweegschaal
EOS 300K100XL
Productfamilie: EOS
Zware pakket- en veterinaire weegschaal met extra grote roestvrijstalen weegschaal met extra grote roestvrijstalen weegplaat
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb, PCS |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 950×500×58 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 950×500 mm |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Type display | LCD |
Jouw prijs
€ 470,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
optie
Beschrijving
- Weegplateau edelstaal, onderbouw staal gelakt
- Eenvoudige en comfortabele 4-toetsbediening
- Wandhouder voor de wandmontage van de afleesinrichting standaard
- Hold-functie: bij onrustige weegomstandigheden wordt door het bepalen van een gemiddelde waarde een stabiele weegwaarde berekend
- Weegschaal kan met wielen e grepenmakkelijk worden verplaatst en plaatsbesparend worden opgeborgen.
- Werkbeschermhoes bij de levering inbegrepen
- Rubberen antislipmat bij de levering inbegrepen
- Universele voedingsadapter extern bij de levering inbegrepen
Opmerking
Wist u dat?
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
Als Pakketweegschaal- Magazijnlogistiek
- Detailhandel
- Productie
Als Dierenweegschaal
- Dierartspraktijken
- Dierwegingen
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 300 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 0,1 kg |
| Eenheden | kg, lb, PCS |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 950×500×58 mm |
| Afmetingen weegoppervlak (B×D) | 950×500 mm |
| Reproduceerbaarheid | 0,1 kg |
| Linearisatie | ± 0,2 kg |
| Omgevingstemperatuur | 5 °C – 35 °C |
| Type display | LCD |
| Scherm cijferhoogte | 25 mm |
| Materiaal weegoppervlak | edelstaal |
| Materiaal plateau | metaal, gelakt, met zwarte mat |
| Afleesinrichting kabellengte | 2,7 m |
| Materiaal behuizing | kunststof |
| Nettogewicht ca. | 19 kg |
| Bescherming IP - complete unit | - |
| Bescherming IP - scherm | geen IP-beveiliging |
| Bescherming IP - plateau | geen IP-beveiliging |
| Bescherming IP - meetcel | geen IP-beveiliging |
| Bauart der Waage | Weegschaal met één bereik |
| Wegingen onder het weegplateau | Geen |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761197367 |
