Stereo-zoom-microscoop
OZL 456
Productfamilie: OZL-45R
De praktische en flexibele stereo-zoom-microscoopmet geïntegreerde LED-ringverlichtingen een groot zoombereik
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Vergroting | 6,7:1 |
| Zoom [Min] | 0,75x |
| Zoom [Max] | 5x |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 0,21 W |
Jouw prijs
€ 870,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De KERN OZL 456 stereo-zoom-microscoop beschikt over zeer goede optische eigenschappen, een eenvoudige bediening en een geïntegreerde LED-ringverlichting
- Een highlight van de KERN OZL 456 is de krachtige en traploos dimbare, geïntegreerde LED-ringverlichting in de objectiefbehuizing die voor een gelijkmatige en schaduwloze verlichting zorgt. Bovendien is een LED-doorlichtunit inbegrepen
- Door de geïntegreerde kwaliteitsoptiek en de krachtige, geïntegreerde LED-verlichting is dit model een bijzondere allrounder, geschikt voor alle toepassingen
- Standaard biedt deze microscoop een traploze totale vergroting aan van 7,5x–50x
- De KERN OZL-45R-serie is als binoculaire versie standaard uitgerust met 10×-oculairs met een gezichtsveld van 23 mm doorsnede
- De mechanische standaard biedt veel werkruimte en een nauwkeurig instelmechanisme
- Een grote keuze aan oculairs en voorzetobjectieven zijn als toebehoren verkrijgbaar
- Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- in-vitro-fertilisatie, onderzoek op parasieten, zoölogie en botanie, weefselpreparaten, sectie, kwaliteitscontrole
Toepassingen en monsters
- Preparaten met de focus op ruimtelijke indruk (diepte, dikte), bijv. insecten, zaden, printplaten, onderdelen
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Binoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Vergroting | 6,7:1 |
| Zoom [Min] | 0,75x |
| Zoom [Max] | 5x |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 0,21 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 1 W |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Focusmechanisme | grove scherpstelling |
| Werkende afstand | 113 mm |
| Monsterhoogte [Max] | 45 mm |
| Type statief | mechanisch |
| Afmetingen (B×D×H) | 320×275×420 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761170414 |
