Digitale microscoop set
OBN 142T251
Productfamilie: OBN-S
Digitale fluorescentieset: Beeldkwaliteit met hoge resolutie voor geavanceerde analyses
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Straalpadverdeling | 0:100, 80:20 |
| Standaard objectieven | 4×, 10×, 20×, 40×, 100× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity Plan |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 7.750,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
ODC
ODC
ODC
ODC
ODC
ODC
OBN
optie
Beschrijving
- De KERN OBN 142 fluorescentiemicroscoop is nu ook verkrijgbaar als complete digitale oplossing in een praktische set met camera en bijpassende C-mount-adapter Deze combineert hoogwaardige optica met een stabiel ontwerp, 3W doorvallend LED-licht en 5W opvallend epifluorescentie LED-licht voor een uitstekende beeldkwaliteit
OBN 142
- De fluorescentiemicroscoop uit de KERN OBN-serie is gebaseerd op de goede kwaliteit en veelzijdigheid die we van de OBN-serie gewend zijn. Het uitstekende en stabiele design in combinatie met de hoogwaardige optiek verlegt grenzen op het gebied van de fluorescentiemicroscopie in deze klasse
- 3 W LED doorlichtverlichting en 5 W epi-fluorescentie-unit
- Deze serie beschikt over een professionele Köhler-verlichting met instelbaar lichtvelddiafragma en een centreer- en in hoogte verstelbare 1.25-Abbe-condensor met regelbare diafragmaopening
- De grote mechanische kruistafel met ergonomische, coaxiale grove en fijne regeling aan beide zijden, zorgt voor een snelle en nauwkeurige instelling en focus op uw monster
- Het filterwiel kan van maximaal 6 filters voorzien worden en is standaard uitgerust met B/G/UV/V-fluorescentiefilters
ODC 251
- De microscooptabletcamera KERN ODC 251 bestaat uit een Android-tablet met een 10,5" HD-touch-beeldscherm in combinatie met een 8 MP-camera. Deze kan intuïtief worden bediend en is geschikt voor alle trinoculaire microscopen met C-mount-adapter
- De KERN-tabletcamera's zijn speciaal ontwikkeld voor eenvoudige en directe observatie van monsters op het scherm, zowel in het laboratorium, bij kwaliteitstests of op scholen en universiteiten
- De geïntegreerde hoogwaardige camera heeft een 8 MP-beeldsensor met een sensorgrootte van 1/1,8" en kan video's met een resolutie van 4K opnemen. Hierdoor is live-overdracht van het beeld naar de Android-tablet mogelijk en kunnen daarnaast afbeeldingen en video's met een hoge resolutie worden gemaakt voor documentatiedoeleinden. Metingen zoals afstand en oppervlakte behoren ook tot het functiepakket
- Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
- Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
- overdracht van opgeslagen gegevens naar een computer via een USB-gegevenskabel
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Hematologie, Urologie, gynaecologie
- dermatologie
- pathologie
- microbiologie en parasitologi, immunologie
- Zuiveringsinstallaties
- oncologie, entomologie
- Dierartspraktijken
- wateranalyse
- brouwerijen
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Straalpadverdeling | 0:100, 80:20 |
| Standaard objectieven | 4×, 10×, 20×, 40×, 100× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity Plan |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 5 W |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Fluorescentie-eenheid | Ultaviolet, Violet, Bleuw, Groen (LED) |
| Condensor type | Abbe |
| Condensor - Apertuur | 1,25 |
| Condensor - Montage | centreerbaar |
| Focusmechanisme | grove/fijne scherpstelling coaxiale |
| Fijne aandrijving minimaal | 0,002 mm |
| Type display | HD Touch Screen |
| Scherm grootte | 10,5" |
| mcuDetails | Rockchip RK3568 Quad-Core |
| Camera - sensortype | CMOS |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - sensorformaat | 1/1,8" |
| Camera - resoluti | 8 MP 4 K |
| Camera - framerate | 30 fps |
| Interfaces | Ethernet, Bluetooth, WiFi, USB 2.0, USB 3.0, HDMI |
| Afmetingen (B×D×H) | 390×235×620 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761490918 |

