Set digitale microscopen
OZP 558T241
Productfamilie: OZP-S
Eersteklas optiek en krachtige verlichting, in combinatie hoge flexibiliteit en digitaal gereedschap
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Vergroting | 9,2:1 |
| Zoom [Min] | 0,6x |
| Zoom [Max] | 5,5x |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 2.930,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
ODC
ODC
ODC
ODC
optie
Beschrijving
- De stereomicroscopen uit de OZP-5-serie zijn ook als digitale totaaloplossing met tablet camera voor live-onderzoek verkrijgbaar. De passende C-mount adapter is uiteraard bij de levering inbegrepen
- De KERN ODC 241 tablet-camera met adapter is speciaal ontwikkeld voor eenvoudig, comfortabel en direct onderzoek van een monster op het beeldscherm. Optimaal voor scholieren en studenten of voor demonstratiedoeleinden in het laboratorium
- Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
OZP 558
- De KERN OZP-5 stereo-zoom-microscoop onderscheidt zich door zijn bovengemiddelde vergrotingsbereik en zijn robuuste en ergonomische vorm, waardoor er moeiteloos en eenvoudig uren achter elkaar mee gewerkt kan worden.
- De KERN OZP 558 is beschikbaar als krachtige en traploos instelbare 3 W opvallend en doorvallend licht-LED voor een optimale verlichting van uw monster
- Naast de grote werkafstand, een extra groot gezichtsveld en een briljante resolutie, levert de KERN OZP 558 kleurechte beelden met dieptescherpte
- Het uitermate grote en traploos instelbare vergrotingsbereik van 6- tot 55-voudige vergroting, maakt snel en effectief werken mogelijk
- De kolomstandaard is door zijn variabele en robuuste instelmechanisme bijzonder flexibel en maakt ergonomisch werken mogelijk.
ODC 241
- De geïntegreerde 5-MP-camera zorgtnaast de live-overdracht van het beeld naarde Android tablet ook voor het maken van foto’s en video’s ter documentatie.Eenvoudige metingen, zoals traject-,oppervlakte- en hoekmeting evenalseen handmatige telfunctie zijn eveneensbeschikbaar
- Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
- Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick of SD-kaart
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 23 mm |
| Vergroting | 9,2:1 |
| Zoom [Min] | 0,6x |
| Zoom [Max] | 5,5x |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 3 W |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Focusmechanisme | grove scherpstelling |
| Type display | LCD-touch |
| Scherm grootte | 9,7" |
| Scherm resolutie | 2048×1536 |
| mcuDetails | Quad Core Cortex-A17; 1,8 GHz |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - sensorformaat | 1/2,8" |
| Camera - resoluti | 5 MP |
| Camera - framerate | 30 fps |
| Interfaces | WiFi, USB 2.0, HDMI, MicroSD card slot |
| C-Mount vergroting | 0,5x |
| Werkende afstand | 108 mm |
| Monsterhoogte [Max] | 110 mm |
| Type statief | pilaar |
| Afmetingen (B×D×H) | 330×285×690 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761228580 |

