Set digitale microscopen
OZL 468T241
Productfamilie: OZL-S
De flexibele en voordelige allrounder met zoomfunctie als digitale oplossing voor scholen, opleidingswerkplaatsen, keuringsinstanties en laboratoria.
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Vergroting | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7x |
| Zoom [Max] | 4,5x |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 1.740,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
ODC
ODC
ODC
ODC
Beschrijving
- De flexibele en voordelige OZL-46-serie is ook als digitale totaaloplossing met tablet camera voor live-onderzoek beschikbaar. De passende C-mount adapter is uiteraard bij de levering inbegrepen
- De KERN ODC 241 tablet-camera met adapter is speciaal ontwikkeld voor eenvoudig, comfortabel en direct onderzoek van een monster op het beeldscherm. Optimaal voor scholieren en studenten of voor demonstratiedoeleinden in het laboratorium
- Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
OZL 468
- De OZL-46-serie van KERN is een van de stereo-zoom-microscopen die opvallen door zijn kwaliteit, eenvoudige bediening, flexibiliteit en stabiliteit én door zijn aantrekkelijke prijs
- De bij de standaard inbegrepen LED-opvallend-licht- en doorlichtlamp waarborgt een optimale verlichting van uw monster
- Naast de uitstekende optische eigenschappen biedt dit model een hoge mate aan comfort in deze klasse; optimaal voor leerbedrijven, werkplaatsen en montage- en reparatiewerkplekken, bijv. in de elektronica-industrie
- Het zoom-objectief zorgt voor een traploze vergroting van 0,7x-4,5x
- De kolomstandaard biedt veel flexibiliteit en geeft u de vrijheid de microscoopkop te verwijderen en in andere modulaire systemen, zoals in een universele standaard te integreren
- De KERN OZL 468, met de geïntegreerde greep en de stabiele mechanische standaard is speciaal ontwikkeld voor scholen en werkplaatsen
ODC 241
- De geïntegreerde 5-MP-camera zorgtnaast de live-overdracht van het beeld naarde Android tablet ook voor het maken van foto’s en video’s ter documentatie.Eenvoudige metingen, zoals traject-,oppervlakte- en hoekmeting evenalseen handmatige telfunctie zijn eveneensbeschikbaar
- Er kan snel en eenvoudig een automatische witbalans en contrastbalans worden uitgevoerd,wat efficiënt werken mogelijk maakt
- Door de geïntegreerde interfaces is een groot aantal andere functies beschikbaar, zoals
- gegevensopslag op USB-stick of SD-kaart
- aansluiting van een USB-muis- overdracht van het live
- beeld op een extern beeldscherm per HDMI
Technische gegevens
| Optisch systeem | Greenough |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Vergroting | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7x |
| Zoom [Max] | 4,5x |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Verlichtingssterkte | Opvallend licht, Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Verlichtingsintensiteit invallend licht | 3 W |
| Type verlichting invallend licht | LED |
| Focusmechanisme | grove scherpstelling |
| Type display | LCD-touch |
| Scherm grootte | 9,7" |
| Scherm resolutie | 2048×1536 |
| mcuDetails | Quad Core Cortex-A17; 1,8 GHz |
| Camera - sensortype | Sony CMOS |
| Camera - kleurdiepte | Kleur |
| Camera - sensorformaat | 1/2,8" |
| Camera - resoluti | 5 MP |
| Camera - framerate | 30 fps |
| Interfaces | WiFi, USB 2.0, HDMI, MicroSD card slot |
| C-Mount vergroting | 0,5x |
| Werkende afstand | 105 mm |
| Monsterhoogte [Max] | 140 mm |
| Type statief | mechanisch |
| Afmetingen (B×D×H) | 300×240×640 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761228566 |
