Digitale refractometer
ORM 1SW
Productfamilie: ORM-SW
Digitale meting van de brekingsindex voor universele toepassingen
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Zout |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP65 |
| Afmetingen (B×D×H) | 121×58×25 mm |
| Schaal Brix |
Jouw prijs
€ 305,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- De modellen van de KERN ORM zijn nauwkeurige, universele en onderhoudsvrije digitale handrefractometers
- Ze zijn eenvoudig in het gebruik en onderscheiden zich door hun robuustheid
- Dankzij de praktische constructie zijn ze geschikt voor comfortabel en snel alledaags gebruik
- Het grote en duidelijke display met geïntegreerde temperatuurweergave ondersteunt de gebruiker bij de betrouwbare bepaling van de meetwaarde
- De geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie (ATC) zorgt voor een eenvoudige en snelle werkwijze, aangezien handmatige omrekening van het meetresultaat niet nodig is
- Een snelle en gebruiksvriendelijke ijking van de refractometer is op elk moment mogelijk met behulp van in de handel verkrijgbaar gedestilleerd water
- De refractometers van de KERN ORM serie zijn beschermd tegen stof en spatwater volgens de internationale beschermingsklasse IP65. U kunt de refractometer na gebruik onder stromend water afspoelen
- Metingen van het gemiddelde mogelijk
- Bij de levering inbegrepen:
- prismadeksel
- pipet
- bewaardoos
- 1 × AAA batterij
- gebruiksaanwijzing - Dit model is bij uitstek geschikt voor de meting van het zout- en chloorgehalte in zeewater. Optioneel kan ook Brix of de brekingsindex worden weergegeven.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Levensmiddelenindustrie
- Restaurants en bedrijfskeukens
- Viskwekerij
- Aquaristiek
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Zout |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP65 |
| Afmetingen (B×D×H) | 121×58×25 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 50 % |
| Afdeling Brix | 0,1 % |
| Schaal zoutgehalte in zeewater | |
| Meetbereik zoutgehalte in zeewater | 0 ‰ – 100 ‰ |
| Uitlezing zoutgehalte in zeewater | 1 ‰ |
| Schaal zoutgehalte (spec. gewicht) | |
| Meetbereik zoutgehalte (spec. gewicht) | 1,000 – 1,070 |
| Uitlezing zoutgehalte (spec. gewicht) | 0,001 |
| Schaal van brekingsindex | |
| Meetbereik brekingsindex | 1,3330 nD – 1,4200 nD |
| Uitlezing brekingsindex | 0,0001 nD |
| Schaal van chloorgehalte in zeewater | |
| Meetbereik chloorgehalte in zeewater | 0 ‰ – 57 ‰ |
| Uitlezing chloorgehalte in zeewater | 1 ‰ |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761335554 |
