Digitale refractometer
ORM 1CA
Productfamilie: ORM-CA
Digitale meting van de brekingsindex voor universele toepassingen
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Automotive |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP65 |
| Afmetingen (B×D×H) | 121×58×25 mm |
| Schaal Brix |
Jouw prijs
€ 305,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De modellen van de KERN ORM zijn nauwkeurige, universele en onderhoudsvrije digitale handrefractometers
- Ze zijn eenvoudig in het gebruik en onderscheiden zich door hun robuustheid
- Dankzij de praktische constructie zijn ze geschikt voor comfortabel en snel alledaags gebruik
- Het grote en duidelijke display met geïntegreerde temperatuurweergave ondersteunt de gebruiker bij de betrouwbare bepaling van de meetwaarde
- De geïntegreerde automatische temperatuurcompensatie (ATC) zorgt voor een eenvoudige en snelle werkwijze, aangezien handmatige omrekening van het meetresultaat niet nodig is
- Een snelle en gebruiksvriendelijke ijking van de refractometer is op elk moment mogelijk met behulp van in de handel verkrijgbaar gedestilleerd water
- De refractometers van de KERN ORM serie zijn beschermd tegen stof en spatwater volgens de internationale beschermingsklasse IP65. U kunt de refractometer na gebruik onder stromend water afspoelen
- Metingen van het gemiddelde mogelijk
- Bij de levering inbegrepen:
- prismadeksel
- pipet
- bewaardoos
- 1 × AAA batterij
- gebruiksaanwijzing - Dit model is zeer geschikt voor de meting en bepaling van AdBlue, van accuvloeistof (BF) en de vriespuntmeting van ruitenwisservloeistof (CW). Optioneel kan ook Brix of de brekingsindex worden weergegeven.
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Automobielindustrie
- Chemische industrie
- Zonne-energie-industrie (anti-vorstcontrole)
- Airconditioning
Technische gegevens
| Refractometer type | Handrefractometer |
| Schaal - Display type | Digitaal |
| Toepassingsgebied | Automotive |
| Meetmethode | Totale reflectie |
| Meettemperatuur (°C) | 0 °C – 40 °C |
| Automatische temperatuurcompensatie (ATC) | |
| Bescherming IP - complete unit | IP65 |
| Afmetingen (B×D×H) | 121×58×25 mm |
| Schaal Brix | |
| Meetbereik Brix | 0 % – 50 % |
| Afdeling Brix | 0,1 % |
| Schaal van brekingsindex | |
| Meetbereik brekingsindex | 1,3330 nD – 1,4200 nD |
| Uitlezing brekingsindex | 0,0001 nD |
| Schaal batterijvloeistof | |
| Meetbereik batterijvloeistof | 1,000 kg/l – 1,500 kg/l |
| Uitlezing batterijvloeistof | 0,001 kg/l |
| Schaal reinigingswater | |
| Meetbereik reinigingswater | -60 °C – 0 °C |
| Uitlezing reinigingswater | 0,1 °C |
| Schaal van AdBlue® | |
| Meetbereik AdBlue® | 0 % – 51 % |
| Uitlezing AdBlue® | 0,1 % |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761335462 |
