Omkeermicroscoop
OCM 161
Productfamilie: OCM-1
De omgekeerde biologische laboratoriummicroscoop
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Standaard objectieven | 10×, 20×, 40×, PH 20× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity Plan |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 3.790,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
Beschrijving
- De OCM -serie onderscheidt zich door zijn ergonomische, robuuste en extra stabiele design. Deze bouwvorm, met de uiterst grote werkafstand, is bijvoorbeeld uitstekend geschikt voor het observeren en analyseren van celculturen
- Een krachtige en traploos regelbare 30 W halogeenlamp zorgt voor de optimale verlichting van uw preparaat in lichtveldtoepassingen
- Een speciale Abbe-N.A.-0,3-condensor met diafragmaopening en grote werkafstand van 72 mm garandeert optimaal werkgemak in lichtveld- en faseconstrasttoepassingen
- De OCM ist standaard uitgerust met een trinoculaire tubus
- De mechanische objecttafel inclusief objecthouder (∅ 110 mm) maakt snel en effectief werken mogelijk. Verdere houders voor cultuurschalen zijn bij de levering inbegrepen of als toebehoren verkrijgbaar
- Meer opties, zoals een grote keuze aan oculairs, objectieven, objecthouders en verdere fasecontrasteenheden kunnen als toebehoren worden geïntegreerd
- Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Onderzoek en kweek van cel- en weefselculturen
Toepassingen en monsters
- In het bijzonder bekijken van preparaten in cultuurhouders (flessen, schalen, microtiterplaten), translucente en dunne, contrastarme, veeleisende preparaten (bijv. levende zoogdiercellen, weefsel, evt. ook micro-organismen)
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 22 mm |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Standaard objectieven | 10×, 20×, 40×, PH 20× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity Plan |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 30 W |
| Type verlichting doorvallend licht | Halogeen |
| Condensor type | Standard |
| Condensor - Apertuur | 0,3 |
| Condensor - Montage | fix |
| Focusmechanisme | grove/fijne scherpstelling coaxiale |
| Fijne aandrijving minimaal | 0,002 mm |
| Afmetingen (B×D×H) | 660×600×335 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761489738 |
