Doorlichtmicroscoop
OBT 231
Productfamilie: OBT-2
De moderne doorlichtmicroscoop als leermiddel in uw klaslokaal.
Technische gegevens
| Optisch systeem | Eindige |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Standaard objectieven | 4×, 10×, 40×, 100× |
| Kwaliteit van de lens | achromatisch |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 1 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Condensor type | Abbe |
Jouw prijs
€ 760,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- Digitale set met LCD-scherm voor het bekijken van monsters, dubbele USB-voeding voor microscoop en scherm, software voor metingen en een USB-interface en micro SD-kaartsleuf voor het vastleggen van opnamen
- De afbeelding kan op een pc worden bekeken via een USB-verbinding. De software die hiervoor nodig is, biedt ook de mogelijkheid om metingen uit te voeren. Deze kan worden gedownload (Microscoop camera software S-Viewer)
- De microscopen uit de KERN OBT-serie zijn hoogwaardige schoolmicroscopen die opvallen door de overzichtelijke bedieningselementen, hun robuustheid en het moderne design.
- Dankzij de traploos dimbare 1W-LED is een optimale verlichting van de preparaten en een lange levensduur gegarandeerd. Bovendien is mobiel gebruik dankzij optioneel batterijgebruik geen probleem
- Dit model beschikt over een in hoogte verstelbare en daardoor focusseerbare 1,25-Abbe-condensor met diafragmaopening, die voor een optimale lichtbundeling zorgt
- In dit model wordt het object nauwkeurig gefocust met een grove en een fijne instelling aan beide zijden
- Met een mechanische kruistafel kunt u snel werken en het preparaat verschuiven
- Een stofhoes en een gebruiksaanwijzing zijn bij de levering inbegrepen
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Basisschool en middelbare school, Opleiding, hobby-object
Toepassingen en monsters
- Translucente en dunne, contrasterende, makkelijke preparaten (bijv. plantenweefsel, gekleurde cellen/parasieten)
Technische gegevens
| Optisch systeem | Eindige |
| Straalpadverdeling | 0:100 |
| Standaard objectieven | 4×, 10×, 40×, 100× |
| Kwaliteit van de lens | achromatisch |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 4 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 1 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Condensor type | Abbe |
| Condensor - Apertuur | 1,25 |
| Condensor - Montage | fix |
| Focusmechanisme | grove/fijne scherpstelling coaxiale |
| Fijne aandrijving minimaal | 0,0025 mm |
| Type display | LCD |
| Scherm grootte | 7" |
| Scherm resolutie | 1844×1080 |
| Camera - sensortype | CMOS |
| Camera - sensorformaat | 1/2,8" |
| Camera - resoluti | 2 MP |
| Camera - framerate | 60 fps |
| Interfaces | USB 2.0, MicroSD card slot |
| Afmetingen (B×D×H) | 182×195×360 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761484894 |
