Doorlichtmicroscoop
OBN 135
Productfamilie: OBN-13
Professionaliteit en veelzijdigheid in één microscoop – met Köhler-verlichting voor veeleisende toepassingen
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Straalpadverdeling | 0:100, 80:20 |
| Standaard objectieven | 4×, 10×, 20×, 40×, 100× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity Plan |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
Jouw prijs
€ 1.640,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 03.06.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN microscopen en refractometers
Tel.: +49 7433 9933-561
Standaard
optie
Beschrijving
- De OBN-serie onderscheidt zich door de onovertreffelijke en altijd hoge kwaliteit en het ergonomische design. De veelzijdigheid van de modulaire onderdelen maakt de OBN-serie zo individueel en geschikt voor professionele gebruikers.
- Krachtige, traploos dimbare 3W LED verlichting
- Deze serie beschikt over een professionele Köhler-verlichting met instelbaar lichtvelddiafragma en een centreer- en in hoogte verstelbare 1.25-Abbe-condensor met regelbare diafragmaopening
- De grote mechanische kruistafel met ergonomische, coaxiale grove en fijne regeling aan beide zijden, zorgt voor een snelle en nauwkeurige instelling en focus op uw monster
- Uiteenlopende modulaire systemen, zoals een swing-out-condensor, diverse oculairs, objectieven, kleurfilters, fasecontrasteenheden, een donkerveldcondensor, een eenvoudige polarisatie-eenheid of complete fluorescentie-eenheden zijn als toebehoren verkrijgbaar
- Een stofhoes, oogschelpen en een gebruiksaanwijzing in meerdere talen zijn bij de levering inbegrepen
Opmerking
Gelieve op te letten voor uw bestelling
- Voor de aansluiting van een camera heeft u een C-mount-adapter nodig (zie accessoires)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Hematologie, Urologie, gynaecologie, dermatologie, pathologie, microbiologie en parasitologi, immunologie, Zuiveringsinstallaties, oncologie, entomologie, Dierartspraktijken, wateranalyse, brouwerijen, Residentiële instellingen, Klinische laboratoria, Gezondheidsdiensten, Onderwijsinstellingen, Universiteiten
Toepassingen en monsters
- Translucente en dunne, contrasterende, makkelijke preparaten (bijv. plantenweefsel, gekleurde cellen/parasieten)
Technische gegevens
| Optisch systeem | Infinity |
| Tubus type | Trinoculair |
| Oculair vergroting | 10x |
| Oculair gezichtsveld | 20 mm |
| Straalpadverdeling | 0:100, 80:20 |
| Standaard objectieven | 4×, 10×, 20×, 40×, 100× |
| Kwaliteit van de lens | Infinity Plan |
| Objectiefrevolver - inschroefplekken | 5 |
| Verlichtingssterkte | Doorverlichting |
| Verlichtingsintensiteit doorvallend licht | 3 W |
| Type verlichting doorvallend licht | LED |
| Condensor type | Abbe |
| Condensor - Apertuur | 1,25 |
| Condensor - Montage | centreerbaar |
| Focusmechanisme | grove/fijne scherpstelling coaxiale |
| Fijne aandrijving minimaal | 0,002 mm |
| Afmetingen (B×D×H) | 390×200×395 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761267787 |
