Plateau
KBP 150V20M
Productfamilie: KBP-V20-IP65
Plateau: Weegplateau edelstaal, onderbouw gelakt staal, aluminium weegcel met siliconen coating met stof- en spatwaterdicht IP65
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 60 kg; 150 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 5 g |
| IJkeenheid [e] | 20 g; 50 g |
| Minimumgewicht [Min] | 400 g; 1 kg |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| Kabellengte | 2,5 m |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 500×400×120 mm |
| Materiaal plateau | staal, gelakt |
| Materiaal onderbouw | staal, gelakt |
Jouw prijs
€ 320,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 31.08.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze KERN weegschalen en controlegewichten
Tel.: +49 7433 9933-560
Standaard
fabriek
Beschrijving
- Edelstalen weegplateau
- Onderbouw staal gelakt
- 1 Weegcel, aliminium, met siliconen coating, IP65, OIML-R60-ijkgoedkeuring, klasse III, 3000 e
- Waterpas en stelschroeven voor het precies waterpas zetten van de weegschaal standaard
- Voorbereiding voor de eenvoudige montage van de ESD-aardingsset op de weegbrug
- Informatie over de lastcel op de weegbrug vergemakkelijkt de montage van de afleeseenheid
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 60 kg; 150 kg |
| Afleesbaarheid [d] | 5 g |
| IJkeenheid [e] | 20 g; 50 g |
| Minimumgewicht [Min] | 400 g; 1 kg |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| Kabellengte | 2,5 m |
| Afmetingen weegplateau (B×D×H) | 500×400×120 mm |
| Materiaal plateau | staal, gelakt |
| Materiaal onderbouw | staal, gelakt |
| Nettogewicht ca. | 13 kg |
| Conformiteitsbeoordeling af fabriek mogelijk | |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761475786 |
