Weegcel
CB 100-3P1
Productfamilie: CB P1
Buigbalk van vernikkeld staal
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 100 kg |
| Bouwvorm | Buigbalk |
| Krachtrichtingen | druk |
| Meetapplicaties | massa |
| Weegcel - Gecombineerde fout | 0,023% |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
| Weegcel - karakteristieke waarde - nominaal | 3 mV/V |
Jouw prijs
€ 114,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
optie
Beschrijving
- Toepassingsgebied: massa- en drukkrachtmetingen onder ruwe omgevingsvoorwaarden
- Geschikt voor plateauweegschalen, siloweegschalen, beddenweegschalen en diverse andere weegschalen
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Industrie en fabricage
- Chemische industrie
- Voedingsmiddelen- en farmaceutische industrie
- Bouwmaterialenindustrie
- Logistiek en verpakking
Technische gegevens
| Weegbereik [Max] | 100 kg |
| Bouwvorm | Buigbalk |
| Krachtrichtingen | druk |
| Meetapplicaties | massa |
| Weegcel - Gecombineerde fout | 0,023% |
| Weegcel OIML klasse | C3 |
| Weegcel - resolutie (kalibreerbaar) | 3000 e |
| Weegcel - Y-waarde | 10000 |
| Weegcel - karakteristieke waarde - nominaal | 3 mV/V |
| Bescherming IP - complete unit | IP67 |
| Materiaal | staal, vernikkeld |
| Weegcel - verbinding | 4-draads |
| Kabellengte | 4 m |
| Montage - krachttoepassing | Tapgat M12 |
| Montage - krachtverdeling | 2 × doorgaand gat Ø 13,5 mm |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761228078 |
