  • Gemotoriseerde verticale testinstallatie SAUTER TVM / TVS Beeld van toepassing
Krachtproefopstelling - elektronisch, twee kolommen
TVM 10KN120N-LB
Productfamilie: TVM-LB
Praktische set voor kracht-weg-metingen in laboratorium en industrie
Technische gegevens
Geproduceerde kracht [Max] 10 kN
Verplaatsingsweg [Max] 210 mm
Type aandrijving Elektrische motor
Lengtemeter Lengtemeter met display en gegevensinterface
Ingangsspanning voedingsadapter / stroom [Max] 220 V AC, 50 Hz
Eindschakelaar
Herhaalfunctie
Snelheidsweergave
Materiaal behuizing metaal, gelakt
meer gegevens
Jouw prijs
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Vergelijk Technische fiche Download centrum
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
info.sauter@kern-sohn.com
Standaard
PC-software: voor het overbrengen van de meetgegevens van het instrument naar een PC
Gemotoriseerde aandrijving: De mechanische beweging wordt uitgevoerd door een motor
Palletverzending door expediteur:  De interne productleveringstermijn bedraagt twee dagen
Beschrijving
  • Met digitale lengtemeter LB voor het maken van kracht-verplaatsingsdiagrammen op de PC, maximaal meetbereik 300 mm, afleesbaarheid 0,01 mm
  • Maximale verplaatsingsweg beveiligd door elektrische eindschakelaar
    - Directe montage van de externe meetcel vanaf 1000 N meetbereik op de dwarstraverse
    - Houder voor krachtmeters uit de serie SAUTER FH met externe meetcel (zie accessoires)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
  • Industrie (kunststof, automobiel, medisch, metaal)
  • Laboratoriumtoepassingen
  • Kwaliteitscontrole in serieproductie
  • Onderwijs en opleiding
  • Verpakkingsindustrie
Technische gegevens
Verplaatsingsweg [Max] 210 mm
Eindschakelaar
Herhaalfunctie
Snelheidsweergave
Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) 400×256×1535 mm
Bewegingssnelheid [Min] 30 mm/min
Bewegingssnelheid [Max] 120 mm/min