Handmatige testbank
TVL-E
Productfamilie: TVL
Testinstallatie voor krachtmeters met externe meetcel
Technische gegevens
| Geproduceerde kracht [Max] | 2 kN |
| Verplaatsingsweg [Max] | 290 mm |
| Type aandrijving | handmatig krukas |
| Lengtemeter | Lengtemeter met display en gegevensinterface (optioneel) |
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 154×240×550 mm |
| Meetuitlijning | verticaal |
| Slag van één omwenteling (spindelslag) | 2 mm |
| Productfamilie | TVL |
Jouw prijs
€ 610,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
Beschrijving
- Verticaal en horizontaal te bedienen
- Nauwkeurig meetresultaat
- Hoog zekerheidsniveau bij herhalingsmetingen
- Grote bodemplaat met hoge bevestigingsflexibiliteit
- Geschikt voor alle SAUTER krachtmeters met externe meetcel tot 2000 N (niet bij de levering inbegrepen)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Kunststoftechniek
- Automobielindustrie
- Verpakkingsindustrie
- Elektronicaproductie
- Medische techniek
Technische gegevens
| Geproduceerde kracht [Max] | 2 kN |
| Verplaatsingsweg [Max] | 290 mm |
| Type aandrijving | handmatig krukas |
| Lengtemeter | Lengtemeter met display en gegevensinterface (optioneel) |
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 154×240×550 mm |
| Meetuitlijning | verticaal |
| Slag van één omwenteling (spindelslag) | 2 mm |
| Productfamilie | TVL |
