Handmatige testbank
TVL
Productfamilie: TVL
Handmatige testinstallatie voor zeer nauwkeurige trek- en drukkrachtmetingen, met lengtemeting
Technische gegevens
| Geproduceerde kracht [Max] | 1 kN |
| Verplaatsingsweg [Max] | 230 mm |
| Type aandrijving | handmatig krukas |
| Lengtemeter | Lengtemeter met display |
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 151×234×465 mm |
| Slag van één omwenteling (spindelslag) | 3 mm |
| Productfamilie | TVL |
Jouw prijs
€ 450,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
Beschrijving
- Verticaal en horizontaal te bedienen
- Nauwkeurig meetresultaat
- Hoog zekerheidsniveau bij herhalingsmetingen
- Grote bodemplaat met hoge bevestigingsflexibiliteit
- Geschikt voor alle SAUTER krachtmeters met interne meetcel tot 1000 N (niet bij de levering inbegrepen)
- Haak met M6-draad standaard
- Digitale lengtemeeteenheid SAUTER LA (zonder interface) standaard
- Meetbereik: max. 200 mm
- Afleesbaarheid: 0,01 mm
- Nulstelling mogelijk
- Voorlengte handmatig instelbaar
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Kunststoftechniek
- Automobielindustrie
- Verpakkingsindustrie
- Elektronicaproductie
- Medische techniek
Technische gegevens
| Geproduceerde kracht [Max] | 1 kN |
| Verplaatsingsweg [Max] | 230 mm |
| Type aandrijving | handmatig krukas |
| Lengtemeter | Lengtemeter met display |
| Materiaal behuizing | metaal, gelakt |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 151×234×465 mm |
| Slag van één omwenteling (spindelslag) | 3 mm |
| Productfamilie | TVL |
