Digitale krachtmeter (externe meetcel)
FH 100 EXT
Productfamilie: FH-EXT
Krachtmeter met externe meetcel met hoge resolutie voor lage belastingen
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 100 N |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 0,05 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Meetkop meetfrequentie | 2 kHz |
| Aantal platforms / kanalen | 1 |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Accu | 8,4V / 1200mAh Ni-Hi |
| Geheugenfunctie | |
| Statistiekfunctie |
Jouw prijs
€ 1.000,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Uit voorraad leverbaar
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
optie
Beschrijving
- Combinatie van krachtmeters bestaand uit een externe meetsensor en een display-unit met hoge resolutie
- Ideaal voor krachtmetingen van zeer fijne krachten of belastingen in machines en installaties
- Peak-Hold-functie voor de registratie van de piekwaarde resp. Track-functie voor de continu weergave van de meetwaarde
- Push- en pull-functie voor de registratie van trek- en drukkrachten
- Grenswaardefunctie: Invoer van een bovenste/onderste grenswaarde. De meting wordt met een optisch en akoestisch signaal ondersteund, Inclusief oplader
- Per display-unit slechts éém meetcel aansluitbaar
- Passend voor alle SAUTER testinstallaties (Gelieve testinstallatie bij bestelling aan te geven)
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Testlaboratoria
- Onderzoek en ontwikkeling
- Automobielindustrie
- Onderhoud en reparatie
- Kunststoftechniek
Voor medische toepassingen
- Revalidatiecentra
- Fysio- en ergotherapeuten
- Poliklinische instellingen
- Senioren- en verzorgingshuizen
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 100 N |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 0,05 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,5% |
| Meetkop meetfrequentie | 2 kHz |
| Aantal platforms / kanalen | 1 |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Accu | 8,4V / 1200mAh Ni-Hi |
| Geheugenfunctie | |
| Statistiekfunctie | |
| Grenswaardefunctie | |
| Hold-functie | |
| Peak-functie | |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 232×66×36 mm |
| Nettogewicht ca. | 1,00 kg |
| Interfaces | RS-232 standaard |
| Kabellengte | 2,5 m |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761140455 |
