Betontester
FC 1K-BT
Productfamilie: FC
Compact krachtmeetinstrument
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 1 kN |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 1 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,3% |
| Meetkop meetfrequentie | 1000 Hz |
| Aantal platforms / kanalen | 1 |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Geheugenfunctie | |
| Peak-functie | |
| Materiaal behuizing | metaal |
Jouw prijs
€ 1.320,00 *
*plus verzendkosten (geldt niet voor downloads), plus BTW
Artikel zal naar verwachting beschikbaar zijn vanaf 11.05.2026
Heeft u vragen?
We geven je graag advies over onze SAUTER-meetapparaten
Tel.: +49 7433 9933-562
Standaard
optie
Beschrijving
- De controle van de consistentie van spuitbeton is van doorslaggevend belang om de maximale dikte van het beton tijdens het harden te waarborgen
- De FC 1K-BT bepaalt exact de krachten die nodig zijn om de naalden in het beton te laten binnendringen. Daaruit kan betrouwbaar de drukvastheid afgeleid worden, die het spuitbeton tijdens de drogingsfase heeft
- Peak-Hold-functie voor de registratie van de piekwaarde resp. Track-functie voor de continu weergave van de meetwaarde
- Metalen behuizing voor permanent gebruik onder robuuste omgevingsvoorwaarden
- Capaciteitsaanduiding: Een oplopende lichtband geeft het nog beschikbare weegbereik aanGrenswaardefunctie: programmering van Max/Min met akoestisch en optisch signaal per OK indicatie
- Veiligheid: als het meetbereik met meer dan 110 % wordt overschreden, geeft het toestel een duidelijk akoestisch en optisch signaal af
- Intern geheugen voor max. 500 waarden
- Geleverd in een robuuste draagkoffer
- Groot omkeerbaar display met achtergrondverlichting
- Keuze uit: AUTO-OFF-functie of continubedrijf, acculaadcontrole
Toepassingen
Belangrijkste toepassingsgebieden
- Testlaboratoria
- Onderzoek en ontwikkeling
- Automobielindustrie
- Onderhoud en reparatie
- Kunststoftechniek
- Bouwsector
Technische gegevens
| Meetbereik kracht [Max] (N) | 1 kN |
| Afleesbaarheid kracht [d] (N) | 1 N |
| Tolerantie (% van [Max]) | 0,3% |
| Meetkop meetfrequentie | 1000 Hz |
| Aantal platforms / kanalen | 1 |
| Bijgeleverde stroomvoorziening | Accu & Voeding |
| Geheugenfunctie | |
| Peak-functie | |
| Materiaal behuizing | metaal |
| Afmetingen compleet gemonteerd (B×D×H) | 145×73×34 mm |
| Nettogewicht ca. | 1,8 kg |
| Interfaces | RS-232 standaard, USB-Device |
| GTIN/EAN-nummer | 4045761247802 |
